2737
2734

اینهمه اهوازی عضو هستین خب چرا یکی راهنمایی میخواد کمک نمیکنید

هرکی هست بیاد بهم کمک کنه

میخوام برای دخترم لباس بیرونی بخرم اگه جایی رو میشناسید لباسهای شیک و تک داره بگید لطفا 😢😢

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اهوازی ام ولی بیست و سه ساله که اهواز زندگی نمیکنم، بلد نیستم، میخای از فامیلامون برات بپرسم؟

بازم ای ول به غیرتت طلوع جان لطف میکنی بپرسی عزیزم 😙😙😙

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
زردالو جان خواهر من همیشه از پاساژ امام رضا کیانپارس برای دختراش خرید میکنه چیزای شیکی هم میاره

ممنون عزیزم 😙

میگما منم چند بار واسه سرویس خواب پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد سرویس خواب نوزاد چه مارکی بگیرم که منا ...

چه قیمتی میخوای؟

2738
میگما منم چند بار واسه سرویس خواب پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد سرویس خواب نوزاد چه مارکی بگیرم که منا ...

دقیقا توجه کردی یه اهوازی بیاد کمک بخواد هیچکی از اهوازیای عضو سایت جواب نمیده عجبا 

عزیزم پاساژ کارگهی خیابون امام اون خیابونی که کتابخونه ی رشد توشه چند تا لباس کودک خوب هست

اونا رو رفتم عزیزم خوشم نیومد جنسای قدیمشون رو گذاشتن

عزیزم پاساژ نوروزی خیابان امام

پاساژ کارون

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
2706