2726

در مورد بیمه عمر و پس انداز شرکت های بیمه اطلاعاتی دارید؟

تو محل کارم دو نفر مشاور بیمه اومدن و تعدادی از همکارهام قصد دارن که خودشون و یا بچه هاشون رو بیمه عمر و پس انداز کنند.

آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شوهرم خودشو بیمه عمر پارسیان کرده امسال سال چهارم قسط میدیم..اگه سرپرست بیمه کنه بهتره 

شوهرم بیمه رو درصورتی که اگه خدای نکرده زبونم لال اتفاقی براش بیفته به اسم بچه ها زده یعنی یه حقوقی همراه بهشون داده میشه

یااینکه بعد از ۲۰یا۲۵سال پول کلی فک کنم نزدیک۸۰۰.۹۰۰میلیون میشه میرسه بازم به بچه ها.به قول شوهرم واسه جهیزیه وداانشگاه پسرم ان شاالله میرسه

میشه برای حل مشکل وآروم شدن دلم یه صلوات بفرستین.       ممنون
2728

من خودم سرپرست خانوار هستم.

راستش ترسیدم بچه هام رو بیمه کنم. چون در صورت فوت من هرچیزی که بحساب بچه ها واریز شده باشه، پدر بچه ها میتونه دخل و تصرف داشته باشه. خیلی خوشم نیومد که پول بیمه رو من پرداخت کنم و بعد ایشون استفاده کنه.

بخاطر همین فقط خودم رو بیمه کردم و قصد دارم تو فرم وراث، خواهرم رو ذینفع قرار بدم. چون باز هم در صورت فوت من، اگر پول بیمه به بچه ها برسه، باز هم پدرشون میتونه دخل و تصرف داشته باشه.

سلام شوهرم خودشو بیمه عمر پارسیان کرده امسال سال چهارم قسط میدیم..اگه سرپرست بیمه کنه بهتره  ش ...

من میخوام قرارداد 20 ساله ببندم.

من خودم سرپرست خانوار هستم. راستش ترسیدم بچه هام رو بیمه کنم. چون در صورت فوت من هرچیزی که بحساب بچ ...

تا وقتی که بچه ها به سن قانونی برسن کسی نمی تونه به به حسابشون دسترسی داشته باشه..

تا وقتی که بچه ها به سن قانونی برسن کسی نمی تونه به به حسابشون دسترسی داشته باشه..

راستش با این قوانین من یه مقداری میترسم. پدر بچه ها بعنوان ولی و قیمومیت، میتونه هرکاری انجام بده.

امسال کل قسط مون درطول یکسال شده یک میلیون و ششصد

قسط ها از مبلغ های متفاوت مثلا۵۰,۷۰,۱۰۰,۱۲۰شروع میشه که به نسبت نرخ تورم سال به سال بالاتر میره 

امسال کل قسط مون درطول یکسال شده یک میلیون و ششصد قسط ها از مبلغ های متفاوت مثلا۵۰,۷۰,۱۰۰,۱۲۰شروع م ...

البته امسال سال چهارمه

سلام ، من و همسرم و البته دخترم هم بیمه ایران هستیم ، واسه خودمون 100 تومن و دخترم 50 میدیم مال ما 20 ساله و دخترم 30 ساله هست ، خیلیییی تعریفشو شنیدم واسه من و همسرم که کار دولتی نداریم خوبه . واسه کسی که بعد ما به ارث ببره هم 70 درصد همسرمون و 30 درصد دخترمو زدیم .خیلی تحقیق کردیم ودر نهایتبیمه ایران رو انتخاب کردیم .

وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس! تو برنده ای .. آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره ...
2706