848
44
عنوان

معجزه دعای زبان بند

218463 بازدید | 126 پست

سلام. خواستم بگم‌من‌ از همین سایت دعای زبان بند رو یاد گرفتم که آیه ۹ سوره یس هست بعلاوه چند تا جمله دیگه... امروز امتحانش کردم که چیزیو که میترسیدم از شنیدنش و نشنوم....‌در کمال ناباوری نتیجه گرفتم. واقعا حرف نداشت. گفتم تجربمو بگم اینجا شماها هم‌استفاده کنین

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

899
چجوری نوشتی؟جای خاصی گذاشتیش؟مثلاحرفتومیگی بعدطرف مخالفتی نمیکنه باخواسته ای که داری؟

من میخواستن با یکی حرف بزنم م مطمن بودم‌جی بهم‌میگه و حرفشم با طعنه و کنایه میخواست بگه. قبل حرف زدن باهاش به نیت اینکه زبونش بسته شه این دعا رو ۱۴ بار خوندم البته من ۱۴ بار خوندم قانون خاصی نداره میتونی هی تکرار کنی و در کمال ناباوری نه تنها بو کنایه حرف نزد بلکه هیچ مخالفتی هم‌نکرد. مادر من‌هم قبلا چندتا کار حقوقی داشت و چند تا دادگاه با همین دعا رفت که قاضی زبونش بسته شه و باهاش مخالفت نکنه و حکنی که مانان میخواد رو بده و نتیجه گرف

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
892
عزیزم کاملشو بگو  و دعای فتح نامه رم امتحان کنید عالیه حرف نداره شوهر و مادر شوهر من که خیلی ف ...

چجوریه گلم

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..

هرکس از این دعا بد استفاده کنه خدا تو زندگیش نشونش میده... خدا خودش شاهده اگر برای انسان های خوبی ک آزارشون به هیچ کس نمیرسه زبون بند درست کنید که نتونن حقشونو بگیرن بزودی نشونتون میده...پس وارد این چیزا نشین و از راه طبیعی به حقوقتون برسید. یا علی

سخن نیک را از هر کسی، هرچند به آن عمل نکند، فراگیرید...  

مریم جون من میخوام یه نفر که ازش میخوایم یه کاری رو بکنه نه نیاره چی کار کنم ؟

الان عکسش رو‌ میذارم چون من ننیتونم با فتحه و کسره تایپ کنم. اینو در طول روز بخون و وقتب طرفتو دیدی یا باهاش حرف زدی زیر لب یه تیکه از این دعا رو که خفظ شدی بخون مثلا من اینو حفظم    

آیه ۹ یس + یه تبکه از اون دعا و هی تو دلت بخون

دعای فتح نامه رو تو گوگل سرچ کنید میاد هم بخونیدش هم تو کاغذ بنویسین و همراه خودتون نگهض دارین حرفتونو همه قبول میکنن باور کنید مادر شوهر من که دو دنیای متفاوت شده شوهرمم که هر چی بگم جز چشم چیزی نمیگه 

Ashegetam khoda
784
هرکس از این دعا بد استفاده کنه خدا تو زندگیش نشونش میده... خدا خودش شاهده اگر برای انسان های خوبی ک ...

من چیزی غیر از حقم نخواستم طرفم آدم‌عصبی هست و این دعا رو خوندم و با آرامش و منطقی برخورد کرد. پس شما هم وقتی چیزیو نمیدونین قضاوت نکنین که گناه بزرگیه. یا علی

دعای فتح نامه رو تو گوگل سرچ کنید میاد هم بخونیدش هم تو کاغذ بنویسین و همراه خودتون نگهض دارین حرفتو ...

واقعا؟ همیشه همراهم داشته باشم؟ یعنی مثلا تو کیفم بزارم؟

903