1421
1389

حس میکنم چیزای تکراری میدمش

حریره و شیرموز وگاهی ام شیر و بیسکوییت با پور بادوم یا پسته قاطی میکنم

میشه جیزای دیگم م بگین

زرده تخم مرغ هم هیییچ رقمه نمیخوره

ببوسش 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401
1376
تخم بلدرچین از کی میشه بهش داد..ف کنم خیلی هم خاصیت داره

عاليه 

الان ميشه بهش بدي چون سبكه و مثل تخم مرغ سنگين نيست كه اذيتش كنه حتي اگر روزي يكي بدي هم ضرر نداره

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
سرلاک تا حالا ندادم.مرررسی

خيلي خوبه 

من بچه خواهرم سرلاك ميخورد هم قشنگ سير ميشد هم خيلي مقوي بود توش كلي مغز داشت 

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
1427

زرده تخم مرغ رو با گوجه براش املت کن احتمال زیاد میخوره چون طعمش جدیده گوجه فرنگی پخته هم تو این سن دیگه حساسیت ایجاد نمیکنه

زندگی مثل دیکته است می نویسیم و پاک میکنیم .... غافل از روزی که بگویند "برگه ها بالا"

پوره سیب زمینی یا پوره کدو حلوایی

پنیر با پودر گردو 

سرلاک که توش بادوم بریزی هم بهتره

من دخترم زرده نمیخورد ولی زرده تخم مرغ با آب لیمو دادم بهش خورد

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
1339