2737
2734
عنوان

باشوهرم بدجوری دعوا کردیم

917 بازدید | 17 پست

اعصاب پسرمو بهم میریزه پسرم دوسالشه وقتی داره با اسباب بازیاش بازی میکنه یهو مبره از دستش میکشه و میگه مال منه پسرم زار میزنه گوشاشو میکشه از عصبانیت و رفتارای مشابه..تصورشو بکنید پسرم وقتی از خواب بیدار میشه یه چشمش بسته یکی باز میخواد بیاد طرف من که شوهرم میگه مامان منهههههه و پسرم زار میزنه گریه میکنه هزار بار بهش هشدار دادم بالحن مهربون امروزم باهم قهر بودیم داشت کاراشو تکرار میکرد گفتم نکن اعصاب بچه رو بهم نریز گفت خواهشا تو معلم اخلاقنشو بچه خودمه هر کار بخوام میکنم بدجوری دعوامون شد گفتم اصلا اجازه نمیدم با بچم اینطوری کنی گفت عددی نیستی و هرحرف بدی بهم زد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتارشون با بچه خیلی غلطه 

باعث میشن اضطراب جدایی و تنش پیدا کنه واحساس امنیت پیش پدرو مادر رو از دست بده 

مراقب باشین تکرار نسه سریع بچه رو از محیط دور کنین 

با ایشون دعوا نکنین درارامش براش توضیح بدین سه سال اول پایه گذار شخصیت کودک در کل زندگی هست و به جای اسیب زدن بهتره ازش حمایت کنن 

بچه شوخی رودرک نمیکنه و این تنش هاروباور میکنه

مشکلات شخصیتون رو قاطی زندگی این کوچولو نکنین و ارامششو بهم نزنین فعلا این وظیفه ی هر دوی شماست ولازمه جدی بگیرینش

حال متکلم از کلامش پیداست
2738

قبل از اومدن بچه سر مسایل مختلف دعوا بین زن وشوهر زیاده که میکن با اومدن بچه درست میشه بعد اومدن بچه فقط باید با شوهرت بحث کنی که اینطوری با بچه رفتار نکن .. همه دعوا ها سر بچه است

برای حامله شدن همه مامانای منتظر یه صلوات بفرستید مرسی

وقتی که باهم خوبین براش توضیح بده که کارش خیلی اشتباهه.البته حساسیت شمارو هم دیده و ممکنه اصلا به پسرت حسودیش بشه😨

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2706