2737
2739
عنوان

کلید اسرار 😂😭

1581 بازدید | 55 پست

من به چشم خودم این چند روزه کلید اسرار دیدم 

همسرم قرار بود ماشینمو ببره گاز کولرشو درست کنه ( ماشین داغون چینی دارم به جان عمم قصدم پز دادن نبود) 😀

هی امروز و فردا میکرد و منم دیگه پنجشنبه گذشته گفتم اصلا خودم میرم ( تنها کاری که دوست نداشتم مکانیکی بردن بود) که دیگه اینم مستقل بشم و منتظر تو نباشم

خلاصه رفتم و درست شد و با افتخار برگشتم و گفتم چه نشسته ای که خانم نازنینت دیگر به استقلال تام دست یافت و دیگر به تو نیازی نیست و منم رستم آن شیر ایران زمین😂😂💪💃

هی چپ و راست اذیتش کردم ( البته به شوخی)

تا اینکه کلید اسرار بو برد😭

شب گفتم میرم بنزین بزنم که صبح کلاس دارم راحت باشم،گفت نرو خودم میبرم

گفتم واااا من آن رستم و...

چشمتان روز بد نبیند 

ادامه در پست بعدی( فحش ندیدااا)😊

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

رسیدم سر خیابون جلوی پمپ بنزین یهو ماشین جیغی کشید و خاموش شد 

من آن رستم و...😭😭😭 هر کاری کردم روشن نشد

زنگ زدم خونه😭 و دیگه بقیشو تصور کنید

هی میخندید بهم و میگفت رستم کی بودی تو😭😂

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

اما کلید اسرار به همین بسنده نکرد

همسر جان مجبور شد زنگ بزنه شوهر خواهر شوهر جان و بیان ماشین چینی داغونم رو بکسل کنند تا خونه😭

و جمعه صبح هم یدک کش بیاره و ببردش نمایندگی و رستم هم وااا رفت

اما همین نبود😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اما کلید اسرار به همین بسنده نکردهمسر جان مجبور شد زنگ بزنه شوهر خواهر شوهر جان و بیان ماشین چینی داغونم رو بکسل کنند تا خونه😭و جمعه صبح هم یدک کش بیاره و ببردش نمایندگی و رستم هم وااا رفتاما همین نبود😭

کلید اسرار ولت نمیکنه   

شنبه صبح بود که ناگهان سرگیجه قدیمی که داشتم برگشت و چنان زمین خوردم که نمیتونستم از جام پاشم

زنگ زدم همسر بیاااااا که رستمتو کشتن

ایشون هم مرخصی گرفت و اومد و منو برد بیمارستان و...

نتیجه اخلاقی اینکه زیاد به رستم بودن خود مبالید😭😭

2738

نخندید من الان رستمم مثلا😂

شنبه صبح بود که ناگهان سرگیجه قدیمی که داشتم برگشت و چنان زمین خوردم که نمیتونستم از جام پاشمزنگ زدم همسر بیاااااا که رستمتو کشتنایشون هم مرخصی گرفت و اومد و منو برد بیمارستان و...نتیجه اخلاقی اینکه زیاد به رستم بودن خود مبالید😭😭

بازم خيلي خوب بودي👍🏻من بهت افتخار ميكنم😁

من آزی هستم✋🏻😁

ولی جدی مغرور شدن خوب نیس.انگار خدا میخاد بهمون بفهمونه که هیچی نیستیم.

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.

باورم نمیشه سه روزه افتادم کنج خونه و روزه هم نتونستم بگیرم😭

حتی امروز کلاسمم نرفتم

چه میکنه این کلید اسرار

2706