2737
2734

من این ماه ای یو ای کردم دیروز پریود شدم بی بی چکام هاله مینداخت قبلش الان سمت چپ زیر شکمم درد میکنه خیلی میترسم شما پریودم شدید با بارداری خارج رحم؟ چجور بفهمم؟ این دردا واسه چیه ؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

من خارج رحمی بودم

بیبی چکم یه هاله کم رنگ داشت

بتام هم پایین بود

خونریزی هم مثل پریود داشتم

شانسی فهمیدم باردارم

خداجون کمکم کن بتونم این کوچولو رو اون جوری که تو دوست داری بار بیارم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خارج رحمی بودمبیبی چکم یه هاله کم رنگ داشتبتام هم پایین بودخونریزی هم مثل پریود داشتمشانسی فهمیدم باردارم

هدی جون از علایمت میگی خیلی میترسم لوله مو از دست بدم همینجوریم تنبلی شدید دارم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2731

عزیزم اولش که فقط علایم معمول بارداری بود

ولی همون حدود پنج هفته خونریزی مثل پریود شروع شد و بعدم درد تخمدان چپ

من چون زود متوجه شدم لوله مو از دست ندادم خدا رو شکر

شمام اگه زوو بری دکتر و تشخیص بدن برات لوله تو حفظ میکنی ان شالله

خداجون کمکم کن بتونم این کوچولو رو اون جوری که تو دوست داری بار بیارم😘😘😘
2738

عزيزم همه كه خارج رحمي نميشن من تازه فهميدم بارداري شيميايي بوده...بتام مشكوك بودو بيبي چك مثبت كه ديروز خونريزيم شروع شد يعني پريود شدم امروزم رفتم دكترو سونو كه گفتن چيز خاصي نيس ...خيليا اينجورميشن ولي عده ي كمي ميفهمن چون زود ازمايش ميدن 

دوقشرازافراد،جامعه را تهديدميكنند:دسته اول كساني كه ادعاي سوادوتحصيلات دارندو دسته دوم افرادي كه به بيشعوري افتخارميكنند

اخه من درد یکطرفه دارم هی شدیدترم میشه دقیقا تخمدانیم هم هست که تخمک ازاد کرده میگم نکنه توی لوله لانه گزینی کرده فردا حتما ازمایش میدم

من تجربشو دارم نه درد داشتم نه خونريزى نه هيچ كدوم از علايم ديگه بتامم خوب بود اينا رو ميگم كه همه حسابى حواس جمع كنند اينقدر دير فهميدند دكترا كه لولمو از دست دادم 

عزيزم همه كه خارج رحمي نميشن من تازه فهميدم بارداري شيميايي بوده...بتام مشكوك بودو بيبي چك مثبت كه ديروز خونريزيم شروع شد يعني پريود شدم امروزم رفتم دكترو سونو كه گفتن چيز خاصي نيس ...خيليا اينجورميشن ولي عده ي كمي ميفهمن چون زود ازمايش ميدن

من بارداری شیمیایی هم داشتم ولی خونریزیم خیلی شدید بود

من تجربشو دارم نه درد داشتم نه خونريزى نه هيچ كدوم از علايم ديگه بتامم خوب بود اينا رو ميگم كه همه حسابى حواس جمع كنند اينقدر دير فهميدند دكترا كه لولمو از دست دادم

من همیشه اول ماه با یه بی بی چک بارداری و چک میکنم همیشه خارج رحمی یه کابوسه برام چون پوچ و شیمیایی داشتم میگم خدا اینم روم اجرا نکنه

2706