2726
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 814923 بازدید | 41111 پست

سلام منم الان 8روزه که از تزریق امپول hcg میگذره.اینماه خیلی امیدوارم.بعد 14روز بی بی چک میزارم.انشالله که مثبت بشه.دارم روزشماری میکنم واسه اونروز.برام دعا کنید.انشالله همتون حاجت دلتونو بگیرید تو این ماه عزیز😘😘😘😘

دیدم این تاپیک خیلی خوش یمن بوده گفتم منم یه پیام بزارم😅😅😅

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم الان 8روزه که از تزریق امپول hcg میگذره.اینماه خیلی امیدوارم.بعد 14روز بی بی چک میزارم.انشا ...

سلام انشالله که بارداری ولی از من میشنوی تا موعدت بی بی نزن چون اگر منفی بشه تو روحیت تاثیر میزاره

سلام انشالله که بارداری ولی از من میشنوی تا موعدت بی بی نزن چون اگر منفی بشه تو روحیت تاثیر میزاره

14روز بعد امپول موعدمه دیگه.مرسی عزیزم🌹

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2728

منم امروز ۱۵ روز از تزریق امپول میگذره و موعدمم هست دعا کنید برا منم مثبت باشهه ..بیبی چکا و خبرای بارداری رو دیدم خیلییی خیلیی خوشحال شدم و امیدوار ..واقعا چه تاپیک پر انرژی و  مثبتیه😍😍😍😍

سلام نتونستم بیام تو گروه مامانای منتظر ...یه سوال یه روز از پری بگذره بی بی چک جواب میده آیا ؟؟؟

بله جواب میده الان که مثبت شده خداروشکر 

فردا فردا یا دو روز دیگه هم بزن اگر پررنگتر شد بارداری اگر می خوای برو آز بده 

2706