2726
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 814897 بازدید | 41110 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما کسی میدونه اگه AMHاز حد نرمالش بالاتر باشه چی میشه؟ خوبه یابده؟

ذخیره تخمدان بالا خوبه ولی خیلی بالا بودنش هم اکثرا  بیانگر تنبلی تخمدانه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728
شما مال یزد هستید علاقه بند من خیلی تعریفشو فهمیدم دختر خاله مامان و نوه های خاله مامانم همشون دکترش ...

اره عزیزم من یزدیم.منم خیلی تعریفشو شنیدم.خدایی دکتر خوش اخلاق و خوبیه توی برخورد اول مشخص بود.مخصوصا اینکه این آزمایشا رو هیچوقت هیشکی برام ننوشته بود تا الان

راستی جنسینگ به اندازه دو مثقال بخرید و پودرش کنید بعدش با ۴۰۰ گرم عسل قاطی کنید و صبح ناشتا و قبل ا ...

باشه خانومی ممنونم از راهنماییت.فعلا که خرنوب و خارخاسک و کاسنی هم واسه شوهرم شروع کردم.انشالله نتیجه بده

واسه منم پرولاکتینم بالا بود.البته من شب قبل آزمایش اصلا نخوابیدم صبحشم با اعصاب خوردی رفتم آزمایشگا ...

منم دکتر بهم گفت روز قبل از حموم نرو چون پرولاکتین هورمون شیردهی هست و نباید سینه تحریک شده باشه.دوساعتم از خوابت بگذره که من رعایت کردم ولی الان ۶ تا بالاست.انشالله که چیز خاصی نباشه

مال من هم از حد نرمال بالاتر بود تنبلی تخمدان شدید بود مال من یازدو نیم بود ولی خدا رو شکر با متفورم ...

منم متفورمین میخورم ۱ ساله با اینکه قبلش اصلن اینطور ازمایشی نداده بودم 

ذخیره تخمدان بالا خوبه ولی خیلی بالا بودنش هم اکثرا  بیانگر تنبلی تخمدانه

من یخورده از حدش بالاتره ۱۰.۹ هست ولی تنبلی تخمدان که دارم میدونم. چون مامانمم داشته و خودشم با دارو باردار شده و منم تک فرزندم 

2706