2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 815840 بازدید | 41158 پست
اخی... عزیزم انشاالله این ماه جفتمون نتیجه بگیرم... من دقیقا سر موعدم پریود شدم .. یعنی امروز صبح.. ...

ای داد 🥺

پس تو هم پریود شدی، منم بشدت لخته دارم و رنگ قیر سیاه 

بخاطر داروهای هورمونی هستند 

دکتر گفت به من که به طرز عجیبی طوفان هورمونی انجام شده بوده روی بدنم، الان رحمم داره پاره میشه…

همسر من این ماه تمایل نداره، استرس داره 

یکماه استراحت میکنم و دکتر نمیرم 🥺🥺

قلبم بدجور شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سال ۹۷ اینجا پیام گذاشته بودم اون موقع فکر میکردم زودی باردار میشم با چه ذوقی میگفتم حتما به زودی باردار میشم، اما هنوز نشدم 😔😔....

الانم باز هاش سی جی زدم ببینم میشه یا نه...

یا الله..🥺

2731
واسه منم دعا کن من این ماه زدم و اقدام کردم😔

ان شاالله که باردار میشی ناامید 😥 نباش 

لعنت به این بیبی چکا که ادمو الکی امیدوار می کنن 

من فکر کنم هم جواب ازمایشم هم بیبی چکام تاثیر امپول بوده 

و باردار نیستم امروز که دوباره بیبی زدم بعد بیست دیقه یه هاله کم رنگ انداخت  از روزای قبل کمرنگ تره و دیرتر انداخت 😭😭😭

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍
سلام خوبی عزیزم میگم من تصمیم گرفتم از فردا پیاز درمانی رو شروع کنم اون لینکی که برام فرستادی خانمه ...

عزیزم پیاز درمانی رو من نمیدونم اصلا چه جوریه نه انجام ندادم ..چه جوریه باید انجام داد؟ و چه روزایی؟

هر زمانی فالی گرفتم غم مخور آمد ولی، این امید واهی حافظ مرا بیچاره کرد!
عزیزم پیاز درمانی رو من نمیدونم اصلا چه جوریه نه انجام ندادم ..چه جوریه باید انجام داد؟ و چه روزایی؟

نوشته از روز ۵ پریودی شروع کنید به مدت۱۵ روز قبل ناهار و شام یه لیوان آب پیاز جوشیده بخورید پیازتم پوستش باید حتما زرد باشه و سفید یا قرمز نباشه

دولیوان آب بذار بجوشه بعدش یه پیاز متوسط رو برش بزن بنداز داخلش و بذار ۵ دقیقه با آب بجوشه بعد قبل از اینکه کاملا سرد شه بخورش انشالله که هممون نتیجه بگیریم نوشته برا تنبلی تخمدان و کیست و کمک به بارداری خوبه و خیلی ها هم نتیجه گرفتن

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
2738
اره تا هفته بعد صبر میکنم بعد میزنم  الان اگه بزنم هاله ای چیزی بندازه کاذبه؟

اره عزیزم میگن معمولا تا روز 14 کاذبه و اثرش هست 

ولی خیلیا میگن تا یه هفته اثرش بوده و بعد از اون زدن بیبی منفی بوده فکر کنم بستگی به بدن هر فرد داره 

خواستی بزنی از روز دوازده به بعد بزن 

ان شاالله که مثبت واقعی بشه واست و بیای اینجا خبر بدی 

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍
ی سوال داشتم عزیزم فردای آ یو آی  علائم داشتی؟

اره لکه بینی و دلدرد جوری نمیتونستم تکون بخورم هنوز دلدرد دارم بعضی وقتا زیر دلم بعضی وقتا فشار واژن جوری ک میگم الان میفته

سلام عزیزم زوده الان حداقل ۳ روز دیگه بزن

زدم دیگ نتونستم صبر کنم بعد خشک شدن هاله انداخت اول نبود منم ولش کردم کلیم گریه کردم شبش دیدم دو هالس  هاله هم وسطش سفید توخط صورتی کنارش

2706