2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 815996 بازدید | 41162 پست
خیلی ناراحتم ،اونا اور امپول بوده یکم امیدوارم بودم ، الان کاملا منفی بعد گذشت پنج شیش ساعتم هاله نن ...

عزیزم توکلت بخدا باشه هرچی بیشتر به نازایی فکر کنی باردار شدن برات سختر میشه سعی کن تا میتونی استرس رو از خودت دور کنی و انرژی مثبت بدی که میتونی مثلا همه زنهای دیگه راحت میتونی باردار شی هرچی انرژی منفی بدی خودتم دیگه باورت میشه که نمیتونی راحت باردار شی به امید خدا که تو اقدام بعدیت نتیجه بگیری

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
سلام دوستان خوبید بچه ها من این ماه اولین ماه هست گه بعد از سقطم اقدام کردم بعد دکترم برا اینکهرشان ...

زها جان به این کیست هامیگن کیست فلوکولی یعنی خودشون ازبین میرن نگران نباش باخیال راحت اقدام کن

خدایاشکرت😍😍حضرت فاطمه ممنون بابت عیدی قشنگ🤰🏼🤰🏼🤰🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زها جان به این کیست هامیگن کیست فلوکولی یعنی خودشون ازبین میرن نگران نباش باخیال راحت اقدام کن

جدی میگی بهار جان وااای خیلی نگران شدم همش میگم نگنه از بین نره و مدام بزرگتر شه و شانس بارداری رو پایین بیاره 

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
خیلی ناراحتم ،اونا اور امپول بوده یکم امیدوارم بودم ، الان کاملا منفی بعد گذشت پنج شیش ساعتم هاله نن ...

عزیز دلم ناراحت نباش اینجا همه مثل همیم. هممون این شرایط برامون پیش اومده. ولی خدا بزرگه. مطمین باش نی نی میده بهت. حالا روز 15 اول صبح بیبی بزار اگه پری نیومد. ان شاالله که باردار با‌شی

2731

سمانه جان منم سقط داشتم قبلا صبرکردم یه مدت بعدش دوباره اقدام یکسال وخوردی گذشت نشد کلی امپول و دارو اینا مصرف کردم. نشد. ولی زمانیکه دارو مصرف نمیکردم. ونزدیک عید بود دور بر نظافت اینا بودم باردار شده بودم خودم خبرنداشتم. تااینکه تصادف کردم تو عید. همش سرگیجه وتهوع داشتم توی بیمارستان ازم ازمایش گرفتن. نگفتن واسه چی هست. ولی فرداش پرستار بهم گفت بارداری باید ببریمت سونو. ببینم سقط شده یانه. منو بردن سونو گفت داره سقط میشه و به خونریزی میفتی. ولی نگفتن بتا چنده. منو ازاونجا بردن زایشگاه تحت مراقبت بودم تا سقط شد. خدا نصیب هیچ کس نکنه. ولی میخام بگم که خدا هروقت دلش بخاد میده. وباید راضی باشی به رضای خدا. ولی همیشه ازخدا بخواه بهت بده سالمو سلامت بغلش کنی. سقط چیز خوبی نیست من خیلی درد کشیدم تا دفعش کردم. الان میگم خدایا اگه بهم میدی تااخرش سالم بارداریم پیش بره. شما دوستان هم برام دعا کنید

جدی میگی بهار جان وااای خیلی نگران شدم همش میگم نگنه از بین نره و مدام بزرگتر شه و شانس بارداری رو پ ...

اره گلم خودش کوچیک میشه اگه بارداربشی هم خطری برای جنین نداره 

خدایاشکرت😍😍حضرت فاطمه ممنون بابت عیدی قشنگ🤰🏼🤰🏼🤰🏼
عزیزم توکلت بخدا باشه هرچی بیشتر به نازایی فکر کنی باردار شدن برات سختر میشه سعی کن تا میتونی استرس ...

چرا الان پریود شدم ، من اون ماه شیشم پریود شدم پریودم همیشه مرتب ۲۸روزه یعنی باید نهایتا سوم یا چهارم پریود بشم ،امروز ۱۳روز از امپول میگذره پریود شدم 😭😭😭😭

2738
عزیز دلم ناراحت نباش اینجا همه مثل همیم. هممون این شرایط برامون پیش اومده. ولی خدا بزرگه. مطمین باش ...

بعد گذشت ۱۳روز از آمپولم پریود شدم تا دیروز بی بی مثبت بود بعد امروز پریود شدم ای خداااا😭 حتی نذاشت ۱۴روز از امپول بگذره 😭😭😭😭

بچها من پریود شدم  ساعت ۵ ساعت هفت و نیم رفتم دکتر سنوگرافی داخلی کرد ،گفت اندومتر بالا هست ،هنوز ریزش نکرده گفتم خب دو ساعته پریود شدم ،گفت اگه پریودی ادامه داشت. ۱۰تا لتروزول بخور دو تا هم سینال اف نوشت روز ۶و ۸پریودی بزنیم ، بعدم برم سنوگرافی ،دعام کنین ،گفت خودت سالمی کامل همسرتم سالم کامل رسیدن اسپرم به تخمک شانسی هست احتمالا اسپرم به تخمک نمیرسه 😔😔😔😔

چرا الان پریود شدم ، من اون ماه شیشم پریود شدم پریودم همیشه مرتب ۲۸روزه یعنی باید نهایتا سوم ی ...

اشکال نداره منم قبلا اینجور شدم سعی کن چند ماه طبیعی اقدام کنی یه استراحت به بدنت بده

خدایا هزار مرتبه شکرت که بعد دو سال انتظار تو تاریخ۱۴/۱/۱۴۰۱ بیبی چکم مثبت شد و تو تاریخ۷/۲/۱۴۰۱صدای قلب نی نیمو شنیدم خدایا خودت لطفتو شامل حالم کردی و این هدیه رو به من و باباش دادی مطمعنم اونقد لطفت زیاده که خودتم هواشو داری خدایا کمکم کن بسلامتی هم بغلش کنم .آمین.خدایا به حق بزرگیت این لحظه رو برای تمام خانم های منتظر سرزمینم مخصوصا دوستای خوب نی نی سایت رقم بزن.ساعت یک بامداد ۱۶/۹/۱۴۰۱ چشمم ب چشمای کوچیکت باز شد تو اتاق عمل دختر نازم هزار بار خداروشکر گفتم بخاطر بودنت.خدایا این احظه رو برا تمام منتظرا میخوام ناامیدشون نکن🤲
اشکال نداره منم قبلا اینجور شدم سعی کن چند ماه طبیعی اقدام کنی یه استراحت به بدنت بده

دکتر گفت استراحت نده ،سنوگرافی کرد تخمدانام مشکل نداشت ،فقط گفت اندومتر بالاست،احتمال بارداری میدم 😑😑😑 گفت اگه خونریزی زیاد شد شروع به خوردن لتروزول کن ،حالا من نمیدونم چیکار کنم ،شاید این ماه ای یو ای کردم 

دکتر گفت استراحت نده ،سنوگرافی کرد تخمدانام مشکل نداشت ،فقط گفت اندومتر بالاست،احتمال بارداری ...

سلام گلم اینقدر استرس نداشته باش به خدا توکل کن‌ . خداتو شکر کن سالمی . من همش میگفتم من خیلی بدشانسم اینقدر مشکل دارم دیدم از من بدتر هم هستن که مشکل ناباروریشون خیلی بیشتره. پس بجای استرس و ناراحتی ،هراس از اینکه بارداری شدی یانه سجده شکر بجا بیار. یه روزی لطف خدا شامل همه ی ما میشه و مامان میشیم. 

دکتر گفت استراحت نده ،سنوگرافی کرد تخمدانام مشکل نداشت ،فقط گفت اندومتر بالاست،احتمال بارداری ...

خب عزیزم شاید لک لانه گزینی باشه. فعلا گرمی نخور. و منتظر بمون ببین خونریزیت زیاد میشه یا بعده چند ردز قطع میشه. اگه قطع بشه بارداری

2706