2737
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 815877 بازدید | 41161 پست
بچه ها من رفتم آز دادم روز ۳۳ پریودیمه.بتام ۴۳۱ بود بنظرتون کم نیست.اخه بعد سقط دوره هام ۲۶ روزه شده ...

مبارکت باشه عزیزم. نه خوبه نگران نباش. همیشه مثلا اگه 26 روزه پری میشی. ولی گاهیزوقتا هم 30 روز میشه. دراینجورمواقع دکترمیگه مدنظر ما طولانی ترین سیکله. شمام نگران نباش. خوبه. برای همه ی دوستای نی نی سایت هم دعا کن گلم. ان شاالله همه چی پیش بره و سالم سلامت بیاد بغلت

منم امروز دومین آمپول hmg روهم زدم فرداهم باید برم سونو فولیکول...ازدیشبم استرادیول میخورم..خیلی نار ...

بهش فکر نکن گلم نتیجه اش مهمه. خدا نی نی بده. عوارضش مهم نیست. من این ماه نرفتم دکتر. گفتم به بدنم استراحت بدم. 6 ماه بی وقفه آمپول و قرص. سونو. این ماه بیخیالش شدم. ان شالله فولیکول خوب داشته باشی گلم. و نتیجه بگیری. موفق باشی دوست خوبم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من رفتم آز دادم روز ۳۳ پریودیمه.بتام ۴۳۱ بود بنظرتون کم نیست.اخه بعد سقط دوره هام ۲۶ روزه شده ...

من ۶ روز مونده به پری بتام ۳۷ بود و باردار بودم دیروز هم رفتم سونوگرافی برا صدایه قلبش انشالله قسمت همه منتظرا بشه این لحظه 

خدایا شکرت واسه هدیه قشنگت بابت عسلم🧿🍯😍
2731
مبارکت باشه عزیزم. نه خوبه نگران نباش. همیشه مثلا اگه 26 روزه پری میشی. ولی گاهیزوقتا هم 30 روز میشه ...

مرسی عزیز دلممممم.کلی بهم آرامش دادین بچه ها.واسه همتون دعا میکنمممم😍😘😘

من ۶ روز مونده به پری بتام ۳۷ بود و باردار بودم دیروز هم رفتم سونوگرافی برا صدایه قلبش انشالله قسمت ...

ای جانمممم بسلامتی گلم.چ حس خوبی🤩خدا نصیب همه منتظرا کنه این لحظه رو ان شالله😍😘

حنا جان شما چطور شدی باردار بودی؟ چند پری هستی؟ 

سلام عزیزم.خوبی؟ من ۲۸ پری هستم‌‌.۱۹ ام موعد پریودمه.امروز روز ۱۵ امپول.باز هاله داره.واقعا گیج شدم.این بی بیم.به نظرتون اثر امپوله؟

2738
كاملا مشخصه مثبته مبارك باشه قدم نيني كوچولو بذار روز موعدت ازمايش بده

ممنون عزیزم.انشالله نی نی شما هم صحیح و سالم بیاد بغلت.من تا ازمایش نرم مطمئن نمیشم.روز موعدم میرم.به نظرتون کمرنگ نیست؟

2706