2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816116 بازدید | 41167 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به چه تایپیک خوبی خیلی انرژی مثبته عالیه واقعا البته تا صفحه سی خوندم دیدم چقد خوش یمنه بازم کسی میاد این تایپیک من امروز ۱۹ پریمه۱۲ و ۱۳ پری آمپول اچ سی جی زدم به زور خودمو کنترل میکنم بیبی نزنم

به به چه تایپیک خوبی خیلی انرژی مثبته عالیه واقعا البته تا صفحه سی خوندم دیدم چقد خوش یمنه بازم کسی ...

انشالله یمنش به شمام میوفته عزیزم تا ۱۵ روز بعد از آمپولا اصلا تست نکن چون جوابا قطعی نیستن عزیزدلم 

انشالله میای و خبر مامان شدنتو میدی

2731
امروز 12 پری هستم اندومتر هم 7 بود بنظرتون کم نیست

دکتر من که میگه خوبه و اگه لقاح انجام بشه اندومتر خودش رشد میکنه.

روز ۱۲ سیکل، سایز فولی هات خوبه.  بزرگتر میشند.

من روز ۱۴سیکلم یکی ۱۷ بود یکی ۱۹

[QUOTE=149014188]ایشالا که آزمایش هم مثبته. من این ماه آمپول hcg زدم الان ۹ روز ازش گذشته گاهی حالتا ...

ان شاالله که بارداری. خدا بزرگه. بالاخره یکی یکی میاییم همگی خبرمیدیم باردارشدیم. 

2738
دکتر من که میگه خوبه و اگه لقاح انجام بشه اندومتر خودش رشد میکنه. روز ۱۲ سیکل، سایز فولی هات خوبه. ...

امروز صبح امپولمو زدم بازم سوال امروز ک امپول نیگاه کردم نوشته بود فک کنم غلط املایی نداشته باشتم گنادوتروپین یه همچین چیزی

2706