2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816046 بازدید | 41163 پست
۲۲روز بعداز امپول پریودشدم

عیب نداره گلم. بازم برو دکتر. تا دارو بگیری. بالاخره تلاش میکنیم اینقدر دره خونه خدارو میزنیم بالاخره به رومون باز میشه شک نکن. ببین امروز نازی جون اومده خبرای خوبو امیدوارکننده داده. با آمپول باردار شده. ان شاالله همه مون با دارو نتیجه بگیریم و برای هم دعا کنیم. 

میخام همینوبدونم عزیزوقتی امپول میزنیم تست میزنیم منفی میشه بعدش ک بزنیم بازمثبت بشه بازکاذبه؟پس چرا ...

انشالله که بارداری .احتمالش بالاس چون اثر امپول رفته و این مربوط به بارداریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی باید هاله زود بیفته. و هرروزی که میزنی رنگش بیشتراز روز قبل باشه. این ینی بارداری. حالا فردا ...

😔😔😔اره عزیزم حتمامنفیه.اگ باردارنباشم پریودبشم چندروزبعدامپول بایدپری بشم؟

انشالله که بارداری .احتمالش بالاس چون اثر امپول رفته و این مربوط به بارداریه

هرماه ازروزیازدهم‌میزدم منفی بودتااخرک‌پری میشدم اصلاهمچین چیزی نبود .ناامیدشدم کلا

2731

بچها من هنوز پریودنشدم😐دیروز موعدم بود هردفعه دل درد وکمر دردمیکیرم انگاری میخام پریودبشم تو پاهام یا زیردلم تیرمیکشه تخمدونام تیرمیکشه سنگینه دردمیکنه ولی پریود نشدم بیبی هم نزاشتم چون دکترم گفت این ماه فایده نداشته بااینکه 6تا آمپول hmgزدم گفت فولیکول خوب نداری این ماه بیخیالش باش پس چرا پریود نمیشم

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
بچها من هنوز پریودنشدم😐دیروز موعدم بود هردفعه دل درد وکمر دردمیکیرم انگاری میخام پریودبشم تو پاهام ...

دو حالت داره

يا بارداري انشالله

يا اينكه چون تخمك گذاري نشده سيكل طولاني ميشه و پريود عقب ميوفته

به اميد خدا كه حالت اول هستش..خيلي ها بودن دكتر نااميدشون كرده فولي ٨-٩ داشتن و اتفاقا همون ماه باردار شدن

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
هرماه ازروزیازدهم‌میزدم منفی بودتااخرک‌پری میشدم اصلاهمچین چیزی نبود .ناامیدشدم کلا

هیچوقت ناامید نشو گلم. هنوز که ازموعدت نگذشته. خیلیا بودن با شرایط شما و باردار بودن. الان هیچ نظر قطعی نمیشه داد گلم. فقط کمی صبر لازمه

2738
😔😔😔اره عزیزم حتمامنفیه.اگ باردارنباشم پریودبشم چندروزبعدامپول بایدپری بشم؟

بستگی داره برای خوده من. یه بار سه روز از پری گذشت. وشدم. یه بارم 10 روز شد. م23 روز اینا بعده امپول شدم. ولی برا خیلیا همون 14 یا 16 روز بعده آمپول میشن. ولی تا پری نشدی امید داشته باش. اگه بیبی هرروز رنگش کمی بیشتره حتما بارداری

سلام دوستام يه سوْال من روزي كه رفتم دكتر يعني پارسال بهم گفت همه چيزت خوبه فقط تخمك گذاري نداري بهم كلوميفن و اچ سي جي داد سه ماه ولي باردار نشدم درضمن توي اون سه ماه اصلا سنو هم نرفتم كه بدونم فوليكول داشتم يانه حالا اين ماه كه سينال زدم رفتم سنو سه تا فولي١٧/١٨/٢٠داشتم اينا يعني تخمك گذاري داشتم؟

خدایا شکرت میشه واسه اینکه تو دلیم سالم و سلامت بیاد بغلم صلوات بفرسین 

سلام خانوما

منم امروز 25پریودمه سیزده پری آمپول اچ سی جی زدن سه تا فولی خوب هم داشتم و الانم کلی استرس دارم به نظرتون بی بی چک بزارم نشون میده؟

عزیز دل مادر بیا که انتظار آمدنت ذره ذره جانم را میکشد... با دیدن لباس های کوچک پشت ویترین مغازه ها دلم پر میکشد که تو را در آن لباس ها ببینم... عزیز دلم بیا... هر ماه منتظرت میشوم و نمی آیی... تمام دردهای دنیا را تحمل میکنم تا تو را در آغوش بکشم... به خدای بزرگمان بگو که مادرم منتظر است شاید تو را در آغوشم گذاشت... دوستت دارم محبوب ندیده و نیامده ام❤

[QUOTE=145200079]سلام دوستام يه سوْال من روزي كه رفتم دكتر يعني پارسال بهم گفت همه چيزت خوبه فقط تخمك گذاري نداري بهم ...[/QUOTE

فولی هات خوبن عزیزم

معمولا بعداز سونو بهت اچ سی جی میدن به امید خ ا این ماه نتیجه بگیریم

عزیز دل مادر بیا که انتظار آمدنت ذره ذره جانم را میکشد... با دیدن لباس های کوچک پشت ویترین مغازه ها دلم پر میکشد که تو را در آن لباس ها ببینم... عزیز دلم بیا... هر ماه منتظرت میشوم و نمی آیی... تمام دردهای دنیا را تحمل میکنم تا تو را در آغوش بکشم... به خدای بزرگمان بگو که مادرم منتظر است شاید تو را در آغوشم گذاشت... دوستت دارم محبوب ندیده و نیامده ام❤

*خدا

[QUOTE=145200079]سلام دوستام يه سوْال من روزي كه رفتم دكتر يعني پارسال بهم گفت همه چيزت خوبه فقط تخم ...

اچ سي جي هم زدم دوتا الان شيش روزه اصلا نميدونم اميد داشته باشم يانه ولي به شدت دلم و كمرم درد ميكنه هرررچي هم كه ميخورم نفخ ميكنم 

خدایا شکرت میشه واسه اینکه تو دلیم سالم و سلامت بیاد بغلم صلوات بفرسین 
2706