2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816055 بازدید | 41163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلم خیلی گرفت😔😔😔

غصه نخور عزیزم من 5 ساله ازدواج کردم و3ساله تواقدامم دوتا دکتر عوض کردم تالان کلی دارو مصرف کردم ازبرج 8 پارسال دارم هرماه میرم دکتر وسونو میشم وعکس رنگی گرفتم 3 ماه متوالی hmg  وhcg  ولترزول مصرف کردم ولی نتیجه نگرفتم تمام فامیلا خودم وشوهرم ودوستام مامان شدن تواین 3سال غیرازمن...اون اوایل خیلی گریه میکردم ناراحت بودم همش توخودم بودم افسرده شده بودم ولی دیدم چه فایده؟داره جوونیم میره دیگه بی خیالش شدم سپردم دست خدا حتما یه صلاحی هست

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
غصه نخور عزیزم من 5 ساله ازدواج کردم و3ساله تواقدامم دوتا دکتر عوض کردم تالان کلی دارو مصرف کردم ازب ...

الهی عزیزم خدا زودتر بهت بد من واقعا دارم افسرگی میگیرم همش میشینم گریه میکنم 

عزیزم مگه شما باردار بودی؟ چند هفته بودی؟ تو رحم ساک مشاهده نشد؟؟

الان ۲۳ روز از زدن آمپول میگذره و بیبی چکم هاله مینداخت.  اما از شنبه ترشحات قهوه ایی دارم زیاد.

امروز بیبی چکم پر رنگ شد. از صبح هم درد داشتم و هم ترشحات قهوه ایی زیاد. رفتم بیمارستان. چون دکترم تعطیل بود.. سونو واژینال کردند و گفتند توی رحمت هیچی نیست اما لوله های فالوپ ناواضح است و احتمال خارج رحمی دادند.

2738
عزیزم موقعی ک ادرارتو ریختی داشت بی بی رنگ میگرفت همون لحظه خط دوم هم رنگ گرفت در حد خیلی خیلی ضعیف ...

لحظه اول خط سي رنگ گرفت و زير ٥دقيقه هم هاله كمرنگ افتاد ولي بعد خشك شدن بهترمشخص ميشه

لحظه اول خط سي رنگ گرفت و زير ٥دقيقه هم هاله كمرنگ افتاد ولي بعد خشك شدن بهترمشخص ميشه

اینجوری شد بعد خشک شدن؟بالایی خراب نیستا شستمش اونجوری شده....بی بی چک مدیکور خیلی مزخرفه همش هاله میندازه

اینجوری شد بعد خشک شدن؟بالایی خراب نیستا شستمش اونجوری شده....بی بی چک مدیکور خیلی مزخرفه همش هاله م ...

اره عزيزم 

اخه من طبق تجربيات دوستان فهميدم كه مديكور خوبه

عزيزم انگاري مال شما مثبته چند روز گذشته از امپول؟

اره عزيزم  اخه من طبق تجربيات دوستان فهميدم كه مديكور خوبه عزيزم انگاري مال شما مثبته چند روز ...

آمپول نزدم من این ماه...فقط کلومفین خوردم از روز ۴ تا ۸ روزی سه تا ...چهار پنج روزی هم به پریودم مونده

2706