2726
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 815127 بازدید | 41111 پست
واسم منم دعا كنين فردا ميرم دكتر ببينم با اين امپولايي كه زدم فوليكول دارم يانه😔😔😔😔

ان شالله داری و باخبرای خوب میایی. استرس بخودت نده چون باعث عدم رشد تحمک میشه. فقط سردیجات میگن نخورید بهتره و تا قبل از ازاد شدنش دوستان میگن رحگو گرم نگه داریدو باروغن شبا چرب کنید. میگن از روز اول تا 3 پری تخم شوید و تخم هویج دم کنید بخورید فولی تپلی میشه. و سیاهدونه 21 عدد بشمار با کمی عسل قاطی کن دل ناشتا بخور. سیاهدونه رو خوب بجو.برای رشد فولی خیلی خوبه از روز دو یاسه شروع کن تا وقتی رفتی سونو فهمیدی نرماله سایزش دیگه نخور. 

سلام.من این ماه لتروزول خوردم امپول زدم دو تا فولی سمت چپ داشتم روز ۱۳ پری زدم.بعد از روز ۱۶ پری کمر دردای پریودیم رو دارم تا امروز که ۲۴ پری ام.کسی بوده اینجوری؟این همه مدت درد طبیعی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.من این ماه لتروزول خوردم امپول زدم دو تا فولی سمت چپ داشتم روز ۱۳ پری زدم.بعد از روز ۱۶ پری کمر ...

اره منم درد دارم کمرمم دردو ک کلا داشتم الانم ۳ روز موند ب پریودم زیر دلم و رحمم خیلی درد میکن کمرمم درد میکن

2728

بچها من قبلا سه دوره أچ سي جي زدم ولي سر زدن هرسه تاش هشت نه روز بعداز تزريق پري ميومد🤔🤔

خدایا شکرت میشه واسه اینکه تو دلیم سالم و سلامت بیاد بغلم صلوات بفرسین 

انشالله خدا دامن هممون رو سبز كنه منكه ديگه دارم رواني ميشم صبرم تموم شده😞راستي شما چند وقت اقدامي؟

انشالله عزيزم  من خيلي وقت نيس٤ماهه اقدامم

اهان عزيزم انشالله كه انتظارت طولاني نشه من دوساله منتظرم

نگران نباش عزيزم بودن كساني كه بعد پنج شش سال خدا طبيعي بهشون ني ني داده انشالله شماهم همين ماه ماما ...

انشالله انشالله واسه هممون اين تيكر خيلييي پربركته از اولش تقريبا بيشتريا مامان شدن ايشالله واسه ماهم همينجوربشه 😘😘😘

2706