2726
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 814927 بازدید | 41111 پست
ممنون اما نمیدونم با تب جکار کنم روز اول ۳۷و ۹بود تبم دیروز ۳۷و۴ و امروز ۳۷و۶

نگران نباش شادی جان ان شاالله بارداری. و خیلی اگه نگرانی برو دکتر ولی مطب خلوت باشه. بیمارستان یا درمانگاه  که خیلی شلوغ میشه نرو

فقط یادمه جعبه اش ابی رنگ بود. نمیدونم چن ماه خورد. برا پارسال بود یادم نیست . مطمین نیستم ولی دوماه ...

اره، جعبه آبی اورتومول فرتیل پلاس هست.

من هم برای همسرم این رو خریدم . برای دو ماهش. هر چهار تا قرص رو بعد صبحانه با هم میخوره. پس امیدوار باشم که وضعیت اسپرمش تغییر میکنه؟!

فرتیلآید هم خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی همشو همزمان مصرف میکرد ولی کدوم برا ظهر بود کدوما شب یادم نیست 

همه رو میشه همزمان خورد. همسر من همین کار رو میکنه همه رو بعد صبحانه میخوره.

شما همسرت بعد مصرف اورتومول دوباره آزمایش اسپرم داد؟

سارا جون چی شد بچه ت جنسیتش مشخص شد؟ برا من پسر بود همون طور که خودم فکر میکردم👶💞

نه ملي جون چند روز ديگه نوبت سونو انومالي دارم ايشالله مشخص ميشه🤗🤗

مبارك باشه گل پسري عزيزم💕💕

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2728
همه رو میشه همزمان خورد. همسر من همین کار رو میکنه همه رو بعد صبحانه میخوره. شما همسرت بعد مصرف اور ...

اره داد بعده دوماه. که نرمال شده بود. ولی نمیدونم چرا. شایدم ازواریکوسله. که افت شدید پیدا کرد و هنوز باردارنشدم

تقریبا هفته ی شش بود که رفتم چون لکه بینی داشتم رفتم بیمارستان گفت قلبش تشکیل شده ولی دو هفته بعدش ر ...

من هفته شش رفتم سنو گفت داخل ساک حاملگی کیسه زرده تشکیل شده ولی جنین دیده نمیشه.گفت دوهفته دیگه بیا خیلی نگرانم☹️

سلام دوستان هر تاپیکی زدم تا پرس و جو کنم نتونستم جواب دقیق بگیرم دیدم اینجا خوب به هم دیگه کمک میکنید گفتم منم سوالمو بپرسم خواهش میکنم راهنماییم کنین

ما یک ونیم ساله تو اقدامیم و اسپرم همسرم مشکل داره از نظر مورفو و تحرک خودمم خیلی خیلی خفیف پی سی او هستم ولی دکترم گفت خیلی خفیفه جوری که خودم هر ماه بدون دارو فولی دارم

یه بار آی یو آی نا موفق داشتم عکس رنگی هم رفتم هیچ مشکلی نبود ۲۶ سالمه میخوام این ماه برم برای آی وی اف

چیزی از آی وی اف و میزان موفقیتش میدونین؟؟؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2706