2733
2739
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 816119 بازدید | 41167 پست
سلام دوستان. من ماه 6 اقدامم. دو دوره لتروزول و hmg زدم. ماه اول hcg هم زدم اما ماه دوم نزدم. این ما ...

عزیزم کیت فقط استرس آدم و زیاد میکنه..حتی به علائم هم توجه نکن..من ماهی که باردار شدم حتی علائم همیشگی تخمک گذاری هم نداشتم..جالبه که الانم اصلا علائم بارداری ندارم..فقط استرس و فکر و خیال بذار کنار..دعا میکنم برای همتوون که توی بهترین وقت مامان بشید 😙

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
عزیزم کیت فقط استرس آدم و زیاد میکنه..حتی به علائم هم توجه نکن..من ماهی که باردار شدم حتی علائم همیش ...

مرسی عزیزم. دقیقا مشکل اصلی من زیاد بودن استرس و فکر و خیاله. نسبت به اوایل خیلی بهتر شدم اما هنوز کامل برطرف نشده استرسم. منم برات به بارداری فوق‌العاده راحت و خوب رو آرزو میکنم 😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان. من ماه 6 اقدامم. دو دوره لتروزول و hmg زدم. ماه اول hcg هم زدم اما ماه دوم نزدم. این ما ...

عزیزم الهی زودتر مامان بشی

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
2731
بی بی منفی شد 😖🥺

چند روز گذشته ؟😭😭😭😭

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
چند روز گذشته ؟😭😭😭😭

هنوز نگذشته ۱۳ ماه پیش شدم ماه پیششم ۱۰ شدم اما ۱۴ روز بعد از تزریق hcgگذشته دیگه باید نشون بده

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
هنوز نگذشته ۱۳ ماه پیش شدم ماه پیششم ۱۰ شدم اما ۱۴ روز بعد از تزریق hcgگذشته دیگه باید نشون بده

ببین ی خانمی اینجا بود روز ۱۶ تازه هاله انداخت بی بیش تا دو روز دیگم چک کن الهی خدا دلتو شاد کنه 🤲🤲🤲

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2738

سلام بچه ها این تاپیک منوخیلی امیدوارکرد دعا کنیدمنم این ماه باردارشم ۶ تا فولی داشتم ک دوتاش خوب بود امپول اچ سی جی زدم امروز ۵ روز میگذره ازامپولم برام دعا کنید خیلی منم بارداربشم😗

خیلی دلم گرفته خدایا قسمت میدم دلم رو شاد کن بچه ها میدونم همه منتظرین به خدا دارم میترکم من هیچ علائمی ندارم فقط نفخ لعنتی جوری که گاهی خجالت میکشم تو جمع خواهش میکنم شماهم برامن دعا کنین منم برا همتون از خدا میخوام دامنتون سبز شه  

2706