2703
2553
سلام .دوستم بعد از 16 سال چشم انتظاری و چند بار ای وی اف بالاخره جواب ازمایشش مثبت شد.. انقدر تو اسمونها بود که با شادیش همه پر از شادی و خوشحالی بودیم. انگار همه ارزوهامون براورده شده بود.. حالا دیروز سونو گرافی دکتر بهش گفته قلب جنین تشکیل نشده و تا دو هفته دیگه سقط میشه.. دلم نمی خواد باور کنم .می خوام بپرسم امکان نداره مثلا حالا از این به بعد تشکیل بشه؟ کسی نبوده که بهش بگن قلب تشکیل نشده و یا دیده نشده باشه و بعدا سونوی بعدی بگن چرا قلب بوده..
خدای من ... خیلی وحشتناکه . اون نی نی همه ارزوهای دوست منه که باهاش چند هفته بود معنی زندگی رو فهمیده بود. انگار مادر شدن براش روح دوباره ای اورده بود.. براش دعا کنین خدا بهش ارامش و صبوری بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
من هفته پیش رفتم 6/5 هفته بودم قلبی دیده نشد فقط ساک و زرده بود. حالا منتظرم هفته آینده برم انشاله.
دیر نشده مال دوستت نگران نباش. برای من هم دعا کنید.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
در مورد بارداریهای اینطوری هم تاریخ بهم میریزه. به نظرمن اصلا نگران نباشه و صبر کنه.
من یکی از دوستام بهش گفتن که بارداری پوچه و بزودی سقط میشه ولی الان قلب نی نی ش داره میزنه و سه ماه رو تموم کرده.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
هفته 5 یعنی یک هفته بعد از تاریخ پریود

خوب این خیلی زوده!
یکی از همین خانوم های سایت بود که بعد از چند سال باردار شده بود
میگفت دکتر بهش گفته جنین قلب نداره و بیا برای کورتاژ
اما اون سماجت به خرج داد و صبر کرد

سه هفته بعد قلب بچه عین ساعت میزد

من نمیدونم این دکترا با اینکه خودشون میدونن توی هفته 5 هیچ خبری نیست چرا اصرار به سونو دارن؟
2706