2737
2734

دوستم فردا از قبل از ظهر میاد خونمون

میخام واسش باقالی پلو با ماهیچه بدرستم

ماهیچه رو چحوری درست کنم که خوشمزه و خوش فرم بشه

بعد اینکه کنارش چیا بذارم

پیشاپیش مرسی ازتون

بچه کوچیک دارم...واسه همین دارم از الان کارامو انجام میدم

من ماهیچه رو با پیاز و زعفرون و یکم دارچین میپزم.از الان بذاری خیلی بهتر میشه.چون فقط ماهیچه اس باید زود بذاری که جا بیفته و غلیط بشه.نمک و درآخر بزن.کنارش سبزی خوردن خیلی میچسبه.سالاد کاهو و ماستم بذاری بد نیست.با دوغ

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

عزیزم ماهیچه رو خوب تفت بده تا موقع پخت ظاهرشو از دست نده پیازورنده کن تفت بده یکم فلفل دلمه یه هویج هم خورد کن بریز توی پیاز ادویه فلفل و زردچوبه بزن بعد رب بزن یکم رب تفت خورد اب بریز ابش ک جوشید ماهیچه رو بزار توش بزار بپزه تا ابش مثل سس بشه.برای دورچین چیپس یاسیب زمینی سرخ شده زیتون قارچ سوخاری و خیارشور خوبه ب نظرم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مرسی دوستای گلم

من الان گذاشتمش

همونطور ک گفتیدپیاز و ادویه هم زدم و الان داره توی اب خودش تفت داده میشه..

میخاستمکمی نخود فرنگی بریزم پاش...نمیدونم چطوری بشه

بریز نخود فرنگی هم خوبه ولی ظاهرش ب زیبایی کنسرو نمیشه یا میخوای جدا بپز موقع سرو بزار دورش

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

من ماهبچه رو با پیاز زیاد و چوب دارچین و برگ بو میزارم رو شعله ملایم بپزه بعد که نیم پز شد بهش نمک میزنم و زعفرون آب شده اضافع میکنم میزارم قشنگ بپزه عطرش گل ساختمونو میگیره...برگ بو و زغفرون دارچین خیلی بهش عطر میده....درواقع من با دستور رستوران پسران کریم مشهد درست میکنم

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

2738

ماهيچه به سبك پسران كريم من ميپزم ماهيچه رو تفت بده بعد پياز خلالى كن فراوون نصف قابلمت رو بگيره بعد ماهيچه ها رو بچين رو پياز درش رو بزار هيچى نريز زيرش رو كم كن پياز اب ميندازه وقتى ماهيچه پخت من از ابش بر ميدارم با زعفرون قاطى ميكنم بعدش روغن بريز و نمك و زعفرون بزار اب غذا جمع بشه البته من برش ميدارم پيازها به روغن ميفته سرخ ميشن بعضى موقعها ماهيچه رو بر ميدارم بعد ميزارم به روغن بيفته اخه ماهيچه ميترسم وا بره شكلش خراب بشه اخه يكم پيازها رو بايد هم زد عالى ميشه عالى

ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.