عنوان

سفر به شمال درماه رمضان

1428 بازدید | 9 پست

اگه بشه قراره پنج شنبه بیایم شمال.سمت رامسر و نمک ابرود.ماه رمضون اونجا چه طوریه؟دریا چه طوره؟جت اسکی و شاتل و ...هست؟رستوران ها بازن؟من خودم روزه میگیرم ولی الان این سفر برای این تایم برامون مقدوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فرقی نداره عزیزم

ولی اگه میخوای تو مسافرت روزه بگیری نگیر

شمال شرجیه و به شدت عرق میکنی و اب بدنتو از دست میدی

ما که تو ماه رمضون از خونه بیرون نمیریم معمولا

در غیر اینصورت مشکلی نیست همه چیز عادیه

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

شمال چون جای توریستیه ماه رمضون محدودیتی درباره رستورانها و مکانهای تفریحی نیست 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
فرقی نداره عزیزمولی اگه میخوای تو مسافرت روزه بگیری نگیرشمال شرجیه و به شدت عرق میکنی و اب بدنتو از دست میدیما که تو ماه رمضون از خونه بیرون نمیریم معمولادر غیر اینصورت مشکلی نیست همه چیز عادیه

عزیزم مسافر که روزه نداره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
عزیزم مسافر که روزه نداره

مسی جان اگه بخوان ده روز یا بیشتر بمونن میتونن روزه بگیرن

عمم و شوهرش هروقت ماه رمضون از تهران میان اینجا به قصد ده روز میان که بتونن روزه بگیرن

مسی جان اگه بخوان ده روز یا بیشتر بمونن میتونن روزه بگیرنعمم و شوهرش هروقت ماه رمضون از تهران میان اینجا به قصد ده روز میان که بتونن روزه بگیرن

آره خوب ولی فکر نمیکنم استارتر مسافر ده روزه باشه

الان کلا روزه گرفتن سخت شده چه برسه به روزه تو مسافرت

استارتر گفت ماه رمضون روزه میگیره گفتم شاید تو سفر هم بخواد بگیره😊درهرصورت نگیره بهتره