2703
2553
عنوان

شوهرم همش بهم میگه بیا برو سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 29 پست

[QUOTE=42773364]برو خیلی خوبه من خیلی استقلال مالی رو دوس دارم اگر مادرشوهرت بچتو نگه میداره خیلی خوبه صبح تا شب نیست که نگرانش باشی گاهی باید بخودتم فکر کنی اما اگه واقعا دلت به رفتن نیست سعی کن تا زمانی که کار دلخکاهتو پیدا نکردی نری چون فشار روحی و افسردگی میاره برات[/QUOT

فک کنم منظور شوهرش اینه کار کنه واسه خرج خونه نه اینکه پولش واسه خودش باشه ک استقلال مالی پیدا کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
[QUOTE=42773364]برو خیلی خوبه من خیلی استقلال مالی رو دوس دارم اگر مادرشوهرت بچتو نگه میداره خیلی خوبه صبح تا شب نیست که نگرانش باشی گاهی باید بخودتم فکر کنی اما اگه واقعا دلت به رفتن نیست سعی کن تا زمانی که کار دلخکاهتو پیدا نکردی نری چون فشار روحی و افسردگی میاره برات[/QUOTفک کنم منظور شوهرش اینه کار کنه واسه خرج خونه نه اینکه پولش واسه خودش باشه ک استقلال مالی پیدا کنه

بلخره مقداری از این خرج خونه خرج خودش هم میشه دیگه دستشون باز تره راحت ترخرج میکنن

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

اگه تهراني كار زياده 

كار بهتر از فروشندگي هم هست تو سايت هاي كاريابي فرم پر كن مثلا تو كلينية هاي زيبايي فيمت اداري اش راحت نيرو ميگيرن

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
الان خیلیا کارشون مربوط به رشتشون نبستبرو سایت ای استخدام، استخدامیهای شهر خودتو ببین شاید یه چیزی پیداشدخیلی خوبه که واسه  کار کردنت تشویقت میکنه

شوهرم دو شیفت سر کاره.باید تنهایی با بچم پاشم برم دنبال کار..بدون وسیله.. مامانم همش میگه چرا سر کار نمیری.28 سالمه.سنمم داره میره بالا 

2714

همسر منم بدش نمیاد من دوباره برم سرکار ولی دخترم 2 سال و نیمشه کسی هم نیست نگهش داره باید بزارمش مهد میگه نه بچه اذیت میشه حالا با کمبود پول میشه یه جوری ساخت ولی خدای نکرده بچه آسیب ببینه نمیشه دیگه جبرانش کرد

نظر خودت چیه عزیزم؟ مایلی بری سرکار؟

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

فک کنم منظور شوهرش اینه کار کنه واسه خرج خونه نه اینکه پولش واسه خودش باشه ک استقلال مالی پیدا کنه[/QUOTE]

عزیزم منم متوجه شدم در کل گفتم که تصمیم خوبیه در اینده هم میتونه باعث استقلال خودش بشه

دور کاری هم می تونی بکنی. نویسندگی محتوای سایت ها. خیلی سایت ها می خوان همچین نیروهایی رو که مسلط به برنامه نویسی و php و محتوا نوشتن باشن.

کار تایپ هم می تونی قبول کنی.

ONLY. GOD.

می تونی فرم ها و پوسترهای تبلیغاتی برای شرکت ها طراحی کنی. 

می تونی سایت بسازی و توش محتواهای پر بازدید بذاری و تبلیغات کنی و پول دربیاری.. شاید اولش سخت باشه ولی وقتی تمام وقت و هنرت و براش بذاری موفق میشی.

ONLY. GOD.
2706