2737
2734
عنوان

میشه خواهش کنم نظر بدین

344 بازدید | 11 پست

سلام من لیسانس مهندسی نفت دارم اما اما کارش بدرد اقایون میخوره الان چندسال بیکارم داخل خونه ام من نظرم اینکه ادامه بدم چون همسرم که نیست دخترمم که ب من توجهی نداره وقتی میرم سمتش هیچ عکس العملی نشان نمیده نمیخوام دروغ بگم تاکه میرم سمتش میگه خدایا چیکارکنم باز این اومدش حداقل درسم ادامه بدم بیکارنباشم حوصله ام سر بره

یه مسائل دیگه اینکه همسرمن همیشه هرجاباشیم منو بغل میکنه وبوس میکنه واز این حرف ها و.وقتی بهش میگم زشته ناید این کارا بکنی میگه زنم اختیارش دارم زن مردم را که بوس نکردم

وهمش میگه باید تا وقتی من داخل خونه ام باید لباس شیک ومجلسی بپوشی

ولی بیرون باید چادرباشی زن باید برای همسرش خودش را خوشگل کنه نه برای دیگران

خب الان مشکلتون دقیقا چی هست؟ دخترتون؟ درستون؟ یا همسرتون؟

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

یعنی نظرات تو حلقم      

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!