2737
2734
عنوان

دکتر فوق تخصص قلب کودکان

145411 بازدید | 136 پست
از همه کسایی که یه دکتر خوب می شناسن می خوام آدرس و تلفن مطبش رو بهم بدن .من شهرستان هستم و دیروز وقتی برای دو ماهگی دخترم رو بردم دکتر گفت که یه صدای مشکوک تو قلبشه و باید بره اکو . بعد از اکو دکتر قلب گفت باید هرچی زودتر باید ببرینش بیمارستان شهید رجایی تهران. حالا ما می خواییم قبل از هر اقدامی چند تا دکتر دیگه هم نشون بدیم .
تو رو خدا اگه دکتر خوب می شناسین معرفی کنین .شنبه دارم میام تهران.
دارم دیوونه می شم .....................
مامان یسنا جون هفته پیش برای دختر منم همچین مشکلی پیش اومد. اصلا نترس. من دخترمو بردم بیمارستان کودکان مفید. دکتر مجتهدزاده یکی از بهترین دکترای قلب کودکانه. همونجا خودش اکو میکنه و همونجا دارو یا نظرشو میگه. واقعا عالیه. به دختر منم گفته بودن قلبش صدای اضافه داره. اما خدا رو شکر هیچی نبود. گفتند یه سوراخ خیلی کوچیکه خود بخود بسته میشه.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین عزیزم، دکتر به من گفت همه بچه ها وقتی تو رحم مادرشون هستن، بین دهلیز چپ و دهلیز راست و بطن چپ و راست حفره داره. چون نی نی که نفس نمیکشه! بنابراین بعد از اینکه به دنیا میان بعد از افتادن ناف، این حفره ها بسته میشه. در 80درصد بچه ها این حفره ها دیر بسته میشه، یا اصلا بسته نمیشه که خیلیها با دارو رفع میشن. بعضی ها هم با عمل جراحی. خونسردیتو حفظ کن. من حالتو درک میکنم. ولی جداً نگرن نباش چون خیلیها این مشکل رو دارن و اکثرا با دارو رفع شدن.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
باشه. الان از 118 میگیرم برات میذارم. باید صبح زود بری بیمارستان همونجا نوبت بگیری. تا ظهر راه میندازه. اگه دفترچه بیمه داشته باشی 15000 تومن میشه
2738
خیابان شریعتی. بالاتر از حسینیه ارشاد- نرسیده به میرداماد. بیمارستان تخصصی کودکان مفید

9-22227021 زنگ بزن سئوال کن و وقت بگیر. بگو میخوام برای اکو بیام. دکتر مجتهدزاده.

کدوم شهرستانی؟
خواهش میکنم عزیزم. برام یک کیلو روغن کرمانشاهی بیار. ههههه شوخی کردم. ایشاا... یسنا جون هیچ مشکلی نداشته باشه. براش حتماً دعا میکنم. مواظب خودت باش. دخترتو ببوس.
عزیزم منم تو بارداریم دکتر گفت یه سوراخ بین بطنی دیده میشه که بهش ریفکت سپتوم میگن و رفتم بیمارستان شهید رجایی قسمت اکو تخصصی قلب کودکان خانم دکتر آویسا طبیب. تنها دکتر متخصص قلب کودکان هست که هر 6 ماه یکبار میره استرالیا جدیدترین چیز ها رو برای جنین و نوزادان دوره مبینه و کارش هم خیلی دقیقه. حتما فقط برو پیش اون دکتر آویسا طبیب توی همین سایت سرچ کنی شماره اش میاد متخصص قلب کودکان و فوق تخصص قلب جنین هستن ایشون
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2706