2737
2734
عنوان

سرگذشت دخترخالم با مرد زن دار

| مشاهده متن کامل بحث + 15430 بازدید | 99 پست

شماره زنشو بده 

شاید ی روزی عکسشو گذاشت😂😂😂😂

اهـل پـنـهـان کـاری نـیـسـتـــم ..! اعـتـراف مـی کـنـــم : .. زمــــانـــی دل یـکـی را ســوزانــده ام !! حــالا .. یـــکـــــی.. یـــــکــــــی .. یـــــــــکــــــی .. دلـــم را مــی ســوزانـنـد !!

😂😂😂😂

مردم اینقدر پروفایلشو چک کردم ولی نمیزاره ک نمیزاره لامصب

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترخالم بااین زنه دعوا افتاد آخه میگفت همش پیش شوهرش دلبری میکرد و چندبار بهش پیام مثل تبریک ایام و اینچیزا میداد

خخخخ به هيچكي رحم نداره، دخترخالتونم اومده شهر؟

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
2728

عزيزم كارت درست نيست اسم و فاميل اون بنده خدا رو گذاشتي بخصوص كه خاننده هم هست و ممكنه خيلي ها بشناسنش تايپيك رو سريع تعطيل كن اين مثل بردن ابروي يه شخص ميمونه، ميتونه أزت شكايت كنه و أعاده حيثيت كنه، شما چطور بخصوص در مورد مسائل ناموسي مردم اينقدر راحت حرف ميزني سريع تعطيل كن تايپيك رو ، هم شرعا و هم قانونا كارت اشتباست، پناه بر خدا

خخخخ به هيچكي رحم نداره، دخترخالتونم اومده شهر؟

نه رفته روستای شوهرش

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2738
عزيزم كارت درست نيست اسم و فاميل اون بنده خدا رو گذاشتي بخصوص كه خاننده هم هست و ممكنه خيلي ها بشناسنش تايپيك رو سريع تعطيل كن اين مثل بردن ابروي يه شخص ميمونه، ميتونه أزت شكايت كنه و أعاده حيثيت كنه، شما چطور بخصوص در مورد مسائل ناموسي مردم اينقدر راحت حرف ميزني سريع تعطيل كن تايپيك رو ، هم شرعا و هم قانونا كارت اشتباست، پناه بر خدا

کل مازندران میشناسنشون..من نخواستم کسی بشناسه که دیدم خیلیها شناختن..اولین ماجرایی بود که تعریف کردم همه شناختم دیگه میترسم ماجرا بگم😅