2733
2764
عنوان

با مانتو کتی مشکی چه شلواری بپوشم؟

158 بازدید | 14 پست

شلوار مشکی دمپا دارم به غیر از این چه جور شلواری مناسبه؟

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه لشه شلوار بگ ابی اسمونی میاد

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
چه رنگیه کتت

مشکی عزیزم

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
من خودم جین دم پا تنگ دوست دارم میپوشم

میتونم شلوار لی جذب بپوشم؟

میتونم شلوار لی جذب بپوشم؟

بپوش اگه خوب میشه 

گاهی اوقات شلوار از بالا گشاد هم خوشگله

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
بپوش اگه خوب میشه  گاهی اوقات شلوار از بالا گشاد هم خوشگله

مرسی😍

منم برای عید مانتو کتی مشکی گرفتم با شلوار مام سفید بهش خیلی میومد

مبارکت باشه😍

شلوار لی دمپا قشنگ میشه.‌خصوصا ابی روشن... اگر لاغر هستید ملم فیت هم خوبه. ولی در کل من خودم اگ بحام مجلسی بپوشم. شلچار دمپا پارچه ابب با همون‌مشکی میپوشم با کفشی ک‌یخورده پاشنه داشته باشه خیلی جذاب میشه

شلوار لی دمپا قشنگ میشه.‌خصوصا ابی روشن... اگر لاغر هستید ملم فیت هم خوبه. ولی در کل من خودم اگ بحام ...

ممنونم از لطفت مرسی😚

2706