2726
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 544978 بازدید | 1389 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام تو خونمون جلسه دوستانه میزاریم هرجا چه از دوست، آشنا،همکار،کتاب و...جملات جالب و پند آمیز و نکاتی که فکر آدم رو باز میکنه یادداشت میکنیم و به هم میگیم در موردش بحث میکنیم و به نتیجه که برسیم سعی میکنیم به کارش ببریم.البته جلسمون میتونه در هر مورد باشه.سعی کنید بچه هاتون رو وارد جلسه کنید اینجوری میتونید موضوعهای سازنده و متنوع واسه بحث داشته باشید و از ینواختی در بیاید. جمله ای که من واسه امروز آماده کردم اینه.دیدن اشتباهات دیگران آسان است ،اشتباهات خود را ببین.
2728
سلام بچه ها و کوثر جون .... من در حال انجام دادن ایده ها هستم .... اصلا فکرشو نمیکردم که اینجوری جواب بده ..... یه نامه گذاشتم تو جیبش توش نوشتم ...... میدونی بهشت کجاست یه فضای چند وجب در چند وجبه بین بازوهای کسی که دوستش داری .....بعدش نوشتم منتطر بهشتم هستم ......... نمیدونید وقتی اومدانچنان با شوق بغلم کرد که نگو اشک تو چشماش جمع شده بود .....فکرشو نمیکردم انقدر تاثیر گذار باشه ......
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ایده پیام رو یاد اوری موبایل و قایم شدن وقتی خونه میاد هم خوب جواب داد .....

اما اون ایده بلیط برنده سکس داغ رو تو جورابش گذاشتم .... وقتی از سر کار برگشت کلی باهام دعوا کرد که این چه کاری بود کردی ...... اگه جوراب منو کس دیگه ای برمیداشت یا این کاغذه دست کس دیگه ای میفتاد چی //////
ابروم میرفت ..... (اخه شوهرم خیلی سر این موضوعا حساسه ).....وگفت که دیگه تکرار نکنم..... البته برای اینکه دل منم نشکنه پایین نامم نوشته بود دوستت دارم ......

میخواستم بگم ایده هارو با خلقیلت شوهرتونم تطبیق بدید که از کدوم بیشتر خوشش میاد .... ایده ته دیگ و بوسم خیلی خوبه .... من همیشه موقع غذا خوردن اجرا میکنم ...
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ﮔﺎﻫــــــﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻭﺭ ﺧﻮﺩﺕ ﯾﻪ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺗﻨﻬــــــــﺎﯾﯽ ﺑﮑﺸــــﯽ
ﻧﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺑﻘﯿـــــــﻪ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺩﻭﺭ ﮐﻨـــــﯽ
ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺑﺒﯿﻨـــــــــﯽ
ﭼﻪ ﮐﺴـــــــــــﺎﯼﯼ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺯﺣﻤـــــــﺖ ﻣﯽ ﺩﻧﺪ
ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺭﻭ ﺑﺸﮑﻨـــــــــﻦ
اللهم عجل لولیک الفرج
سلام خانمهای عاشق
من یکی از کارایی که کردم اینه
اسم گوشیمو گذاشتم حسین گلم (اسم همسرم)
وقتی توی جمع کسی می خواد برام بلوتوث بفرسته اسم گوشیمو که می خونه همه مسخرم می کنن البته به شوخی
وقتی توی اون لحظه به همسرم نگاه می کنم میبینم شادی توی چشماش موج میزنه
با این که این کلمه رو بارها شنیده ولی وقتی توی جمع میشنوه یه جور دیگه میشه
تازه بعدا هم که تنها میشیم به روم میاره میگه احساس غرور می کنم
24 خرداد علی به دنیا اومد نذاشت ما تکلیفمونو اهدا کنیم رای بدیم:))))))))))
من و همسری همیشه یه دونه ادامسو نصف میکنیم باهم میخوریم بغضی وقتا من نصفشو میذارم توی دهنم و همجور که توی لبم نگهش داشتم بقیش رو به اون تعارف می زنم خوب دیگه بقیش هم معلومه دیگه!!!!!!!!!!!!! البته حواستون باشه توی جمع هوس دو نفری ادامس خوردن نکنید دوست جونا ههههههههههههه
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
سلام دوستای گلم یه ایده دیگه:
ببخشدا بعد از پری که چند روزی باهم س ک س نداشتین یه حموم حسابی برین
بعد با این برچسب ها هست که شکلای جالب داره مثل گل و اژدها و شیر خودتون رو تزیین کنید و یه آهنگ شاد بزارین با یه دامن کوتاه ویه تاپ ناز با رقص برین کنار شوشو و بهترین شب رو رقم بزنین خیلی با حاله......
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
سلامی دوباره
مهسا جون توی موقعیت های مختلف اینو غیر مستقیم می فهمم
مثلا نامزد که بودیم رفته بودیم بیرون می خواستیم بریم یه جا غذا بخوریم
یه رستوران بود از اینا که چراغاشون خاموشه نور خیلی کمی داره مثلا با کلاسه
همسرم گفت حاضرم گرسنه بمونم ولی تو جای تاریک غذا نخورم
گفتم فقط غذا گفت نه کلا از اینکه توی نور شمع هر کاری بکنم بدم میاد
خب فهمیدم هیچ وقت براش طرح عشقولانه شمع نریزم
و خیلی چیزای دیگه یا گاهی خودم از علایقش میپرسم
من قبول ندارم باید از هم دور باشیم
به نظر من لازم نیست همیشه لباسای خاص پوشید
مردا یه کمی باید تشنه بمونن نه اینکه خودتونو دریغ کنید ازشون
مثلا ببخشیدا یه چیزی هست که همسر من خیلی علاقه داره
دوست داره با هم بریم حمام بعد یه وقتایی میگه بیا با هم بریم منم میگم حوصله ندارم
با ناراحتی میره حمام دو دقیقه که میگذره میدوم تو حمام
همچین ذوق مرگ میشه که نگو

یا کرمای اینجوری خیلی میریزم اونم خیلی حال میکنه
نه مها جون بی اعتنایی هرگز
مثلا بعضیا همیشه لباسای باز یا نیمه برهنه می پوشن خب برای شوهرشون عادی میشه
چند وقتی یه بار دیگه بستگی به خودتون داره یه لباس آستین دار یا شلوار لباس پوشیده معمولی
این طوری وقتی یه تاپ بپوشی براش کیف می کنه
همسر من که این طوریه
2706