2733
2734
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 545024 بازدید | 1389 پست
یا مثلا من میدونم همسرم به کجای بدنم حساسه
خب منم لباسایی میخرمو میپوشم که انداممو توی اون ناحیه زیباتر جلوه بده
نه شما باشید بدتون میاد؟
من کارای خیلی معمولی می کنم و نتیجه های 95 یا 100 درصدی میگیرم
24 خرداد علی به دنیا اومد نذاشت ما تکلیفمونو اهدا کنیم رای بدیم:))))))))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای نسیم چه بامزه بود.
من امروز صبح با عجله که داشتم می رفتم سرکار یه سری میوه پوست گرفتم و برش زدم و برای شوهرم گذاشتم تو این ظرفای یک بار مصرف دکمه دار. یه ظرف پر میوه اماده.روش هم از این استیکر نوتهای شکل قلب چسبوندم و چند جمله قشنگ با زبون خودم نوشتم. تو اداره دیدم برام اس ام اس تشکر داده و زنگ هم زد. کلی ذوق کردم. بچمون کم کم داره تو راه میاد و واکنش نشون می ده.
2731
zatun2002.persianblog.ir/
بچه ها این وبلاگ واقعا خوبه سوالاتتونم میتونین بپرسین
به لینکاش و موضوعات وبلاگم سر بزنین ضرر نمیکنین
حتی راهکارم میده واسه روابط عاشقانه و اونایی که مشکل دارن با سردی همسرشون یا خودشون موفق باشین امیدوارم گلبرگ عزیز بیاد و از این وبلاگم استفاده کنه
به امید ریشه کن کردن طلاق از جامعه الهی آمین
من و خدا ( مهتاب )

1391/6/8 9:21 ق.ظ

اکثر زنها دوست دارند لباسهای زیبایشان را در مهمانی ها بپوشند و به رخ خانم ها بکشند ولی هیچ وقت این کار را برای شوهرانشان انجام نمیدهند

مارابل مورگان

-
همسر من خیلی بدش میاد اگه فقط برای مهمونیا به خودم برسم به طور ویژه، مثلا از دو روز قبلش برم آرایشگاه و ...(که متاسفانه من همینطوریم! :( )

خیلی خوبه که به لباسای خونه بیشتر از لباس مهمونی اهمیت بدیم! خوااهر من اینطوریه و واقعا لباس خونه های خوب و گرون می خره میگه آدم برای همسر و بچش خوشتیپ باشه!
نزد خانواده شوهرتون ازش تعریف کنید

یک رستئران را که مورد علاقه ی هردوی شماست انتخاب کنید و هر بار که دلتان برای هم تنگ شد اگرچه هر روز همدیگر را میبینید با هم قرار بگذاریدو به آنجا بروید و دیداری تازه کنید
روزهاست از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد
اگرباران بندبیاید از این خانه کوچ میکنم
2738
بچگونه حرف زدن که معجزه میکنه....... بی برو برگرد باعث میشه درخواستتونو رد نکنه.....
هیچ وقت نزارید طعم دوری ازتونو بچشه... چون یاد میگیره و عادی یمشه.. بزارید تصور کنه بی شما محاله....
حتی موقع دعوا نزارید از هم دور شید.. پیشش باشید ...
ما باهم خیلی بازی میکنیم... اینم خیلی خوبه... مردا عاشق بازین....
منم همیشه رو گوشیش پیغام عاشقونه یمزارم....
همیشه پیش دوستان و اطرافین خیلی میبرمش بالا.. مردا عاشق این کارن....
خلاصه تو دوران مجردی دست و بال ادم بستس دیگه...
;)
ما جدا از ایمکه خیلی عاشق همیم خیلیم با هم خیلی دوستیم... حتی من باهاش بازی های پسرونه هم میکنم.. از فوتبال ( که اصلا خوشم نمیاد) از شطرنج و تخته نرد و پاستور....
حتی باهاش بحث های فوتبالیم میکنم و مثلا اون استقلالی ه من الکی جبهه میگیرم و از پرسپولیس دفاع میکنم. در حالی که اصلا هیچی از فوتبال سر در نمیارم.. اما کم نمیارم :))))))
یه بار هم یه اپلیکشن تو گوشیم نصب کرده بودم که میتونستی باش اس ام اس دروغی بسازی... کلی از طرف خودش برای خودم اس ام اس ساختم که دیگه منو دوس نداری و اینا بعد اومد پیشم باهاش دعوا کردم و اینا :)))) یعنی فیلم بازی کردم ...
بعدشم بهش گفتم که سرکار گزاشتمش :))))) کلی خندید و بهم گفت دییییییییونه ( دیوونه ته عشقشه مثلا )
در ضمن ما باهم یه روز در هفته میریم پارک و باهم پینگ پونگ و والیبال بازی میکنیم.. خیلیییییییییییییییییییی خوبه....
من گاهی به جای ایمیل و اس ام اس آماده میشینم خودم با دست خط خودم مینویسمشون و بعد ازش عکس میگیرم و بعد براش اس ام اس یا ایمیل میکنم....
یا مثلا شکلک های با مزه میکشم (مث بچه ها نقاشی میکشم ) و براش عکس میگیرم و میفرستم...
خیلی ذوق میکنه
سلامممممممم
من ایده ظرف میوه رو تقریبا ده روز پیش انجام دادم. اولش شوهرم وقتی ظرفو دید کلی نق زد که سر کار نمیشه خورد ارباب رجوعم زیاده و ... .
وقتی شب برگشتیم خونه کلی تشکر کرد گفت از اینکه وسط روز میوه داشته لذت برده. دوباره امروز هم واسش درست کردم این دفعه با کمال میل پذیرفت.
بگم ها هر روز انجامش نمی دم تا تکراری نشه. از نق اولشم ناراحت نشدم. صبر کردم و جواب صبرمو گرفتمممممممممممممم
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد . (میشه برا حفظ و سلامتی این معجزه یه صلوات بفرستید؟ ممنون)
2706