2726
عنوان

با شوهرم دعوا کردم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4660 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام....شقایق جون میگه اون هندونه که یادت رفته بود و پیش شوهرت مونده بود چی شد؟؟؟؟از اون موقع تو خماریشم.....البته خخخ

سلام عزيزم 

كدوم؟يادم رفته

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

امروز زنگ زدم به مامانم قضیه دیشبو گفتم ولی اون ماجراهایی که قبلا اتفاق افتاده رو نگفتم . 

مامانم گفت اگه بخوای میاییم ولی باید پیگیر بشی ببینی چی بوده اگه واقعا کاری نکرده که نباید بترسه.اصلا زنگ بزن به مادرشوهرت همه چیزو براش بگو.فکر نکنه پسرش خیلی خوبه (مادرشوهرم همیشه میگه پسرم فرشته س،مثل گل پاکه!!) 

منم به شوهرم اس دادم گفتم مامانم گفته عصر میاییم اونجا،گفت برا چی به مامانت گفتی،الان مامان میره به همه میگه،۴ساله ما نزاشتیم کسی از زندگیمون خبردار بشه،گفتم خودت گفتی بگو بیان،گفت من یه چیزی گفتم!! ترسیده بود انگار،گفت از قبلا هم چیزی بهش گفتی؟گفتم نه.

خداجونم شکرت ...

2728

دوباره میگه بابا من اهل برنامه ای نیستم.اگه دنبال این کارا بودم که این همه زحمت برای زندگیمون نمیکشیدم،اگه دنبال این کارا بودم سر و وضعم این نبود،دیر به دیر میره اصلاح،خیلی کم وقت میکنه

خداجونم شکرت ...

اون رسیدو دیشب جلوی چشمش انداختم توی سطل،البته شماره رو یه جا نوشتم،امروز نگاه کردم اون کاغذ توی سطل نیست! یعنی برش داشته؟ 🙁 وای خدایا زندگی من قراره به کجا برسه  😢

خداجونم شکرت ...

واضحه اقا ریگی ب کفششه زنگ بزن ب شماره ببین دختره یا پسر کاش رسید رو نگه میداشتی ک خدایی نکرده دختر بود بکنی تو چشاش بگی تو ک گفتی یکی از دوستامه پس این کیه صد درصد یه چیزی هست ک هول کرده

خدا جونم مواظب پسرم باش😍
اون رسیدو دیشب جلوی چشمش انداختم توی سطل،البته شماره رو یه جا نوشتم،امروز نگاه کردم اون کاغذ توی سطل نیست! یعنی برش داشته؟ 🙁 وای خدایا زندگی من قراره به کجا برسه  😢

بگیر تا پیداش کنی

خدا جونم مواظب پسرم باش😍
فکر نمیکردم برش داره،منم که شماره رو برداشته بودم دیگه کاری به اون رسید نداشتم.میترسم الان زنگ بزنم جواب نده،چند روز دیگه میدم یکی زنگ بزنه

اشتباه بزرگی کردی.اگه فردا بخوای ثابت کنی به خانوادت یا خانوادش دیگه مدرکی نداری.حاشا میکنه.میگه شکاکه و دیوانه شده.چطور میخوای ثابت کنی از کجا شماررو اوردی.حداقل از رسیده یه عکس میگرفتی.نمیفهمم چرا این کارارو میکنین اخه.الان شوهرت برش داشت تازه فهمیدی ریگی به کفششه؟اون موقع که عکس سکسی رد و بدل میکردن مفهمیده بودی!!!!

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪

اگه اون طرف شماررو خاموش کنه یه خط دیگه بگیره دستش چی؟خوب بده یکی تو تلگرامی جایی چک کنه.دست دست کردنت واسه چیه؟

خدا جون خودت حافظ پسرم باش تا سلامت دنیا بیاد و بغل بگیرمش😗😘😊😶👪