2737
2734

چرا می گن بعد از سقط تا ۳دوره پریودی صبر کنید و بعد اقدام کنید؟ برای بازسازی بدن؟؟؟؟

کسی بوده زودتر اقدام کرده و باردار شده باشه و بچش صحیح و سالم بغلش باشه؟

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

تارحم و هورمونهای برن به شکل اول خودشون برگردن و بدن آمادگی پیدا کنه...نباید بعد سقط ریسک کرد و زودتر از این اقدام کرد چون هرلحظه خدایی نکرده امکان سقط وجود داره

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
تارحم و هورمونهای برن به شکل اول خودشون برگردن و بدن آمادگی پیدا کنه...نباید بعد سقط ریسک کرد و زودتر از این اقدام کرد چون هرلحظه خدایی نکرده امکان سقط وجود داره

ممنون جواب دادید

من بارداریم پوچ بود سقط شد..الان۱۱ روز هست پریود هستم  و قطع نشده هنوز..می خواستم دلیلش رو به جز بازسازی بدن بدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دهانه رحم خودسر بکشه بالا و مقدار خون تخلیه شده و انرژی از دست رفته برگرده گلم

من اردیبهشت پارسال ۷ اردیبهشت سقط شد  دلیل اش هم معلوم نشد حسابی به خودم رسیدم از حلوا میتی بگیر تا گوشت شتر رحم گرم و جگر موز پسته خوردم از مرداد شروع کردم و الان نی نی دارم ان شاءالله سالم باشه و بدنیا اش بیارم اما بعد سقط چکاب اولیه رفتم دکتر گفت اگه موردی داخل این باشه مرحله بعدی چکاب که خدا شکر موردی نبود چکاب را بعد یک دوره قاعدگی رفتم.

امیدت به خدا باشه و با فکر و برنامه اقدام کن

ممنون جواب دادیدمن بارداریم پوچ بود سقط شد..الان۱۱ روز هست پریود هستم  و قطع نشده هنوز..می خواستم دلیلش رو به جز بازسازی بدن بدونم

انشالله بارداری بعدیت سالم و بی خطر باشه

از کجا فهمیدی پوچ بود؟

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕

انشالله بارداری بعدیتون به سلامت پیش بره..اولا توکل برخدا کنین دوما به حرف دکتر گوش کنین معمولا میگن سه ماه باید صبر کنن چون بعد سقط بدن خیلی ضعیف میشه و ماه های اول بارداری خیلی حساسه و بدن مادرکاملا باید آماده باشه چون شکل بدن و اسکلت جنین تو سه ماه اول تشکیل میشه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2738
منم می‌خوام جواب این سوالو بدونم.چون منم ی هفته میشه ک سقط کردم و الانم خونریزی دارم هنوز...

متاسفم مینا جون

منم ۲۳ اردیبهشت سقط داشتم خیلی حس بدی بود با اینکه یک بچه دارم ولی اون لحظه سقط خیلی غصه دار شدم ....حس کردم بچم رو از دست دادم با اینکه جنین نبود داخل ساک

انشاالله به زودی هر دو باردار بشیم

دهانه رحم خودسر بکشه بالا و مقدار خون تخلیه شده و انرژی از دست رفته برگرده گلممن اردیبهشت پارسال ۷ اردیبهشت سقط شد  دلیل اش هم معلوم نشد حسابی به خودم رسیدم از حلوا میتی بگیر تا گوشت شتر رحم گرم و جگر موز پسته خوردم از مرداد شروع کردم و الان نی نی دارم ان شاءالله سالم باشه و بدنیا اش بیارم اما بعد سقط چکاب اولیه رفتم دکتر گفت اگه موردی داخل این باشه مرحله بعدی چکاب که خدا شکر موردی نبود چکاب را بعد یک دوره قاعدگی رفتم.امیدت به خدا باشه و با فکر و برنامه اقدام کن

مرسی برای این همه جواب ممنونتون هستم.انشاالله زایمان راحتی خواهید داشت و بچه سالم و ناز و باهوشتون رو بغل می کنید به زودی

مرسی برای این همه جواب ممنونتون هستم.انشاالله زایمان راحتی خواهید داشت و بچه سالم و ناز و باهوشتون رو بغل می کنید به زودی

مرسی عزیز

ان شاءالله منم زود زود میام می بینم تیکر  زدی نی نی داری 😍

از خدا میخوام هیچکس منتظر نذاره و دل هرکس طعم سقط چشیده شاد بشه.در ضمن من سه ماه اول بارداری استراحت مطلق بودم.

الهی آمین عزیزم.

حتما رعایت می‌کنم ان شاالله که خدا بهترشو بهمون بده

تکیه گاهت خدا باشد و بس ... او فقط "واقعیست"⭐
2706