2737
2734

سلام اولين باره كه ميخوام واسه جلوگيرى قرص بخورم چى پيشنهاد ميدين؟

ما ز ياران چشم يارى داشتيم ....خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم

ياسمين

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ال دي ميخوردم داغوووونم كرد 

تنم داشت مثل اقايون ميشد!انقد موهاي زائد زود ب زود رشد ميكرد 

عصبي هم شده بودم و بي اشتها

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728

الان ياسمين رو ميخورم خيلي راضيم 

قبلا با ال دي كسل بودم 

ولي الان ك اينو ميخورم ب همه كارام ميرسم😄

2738

من يه بچه ى يك ساله دارم شوهرم خودش سنش بالا رفته همش ميگه يكى پشتش بيار خودشم بچم خيلي شيطونو نا آرومه شوهرمم اصلا كمك نميكنه خودش اندازه ٤ تا بچه بريز بپاش داره ميگه با اين حال خونه بايد هميشه تميز باشه نهار يجور شام يجور ديگه واقعا خسته شدم جديدا هم بي هوا س ك س ميكنه و ميگه از دستم در رفت چند بارى پيش اومد قرص اورژانسى خوردم اما عوارضش خيلى زياد بود يه قرص بهمً معرفى ميكنين

ما ز ياران چشم يارى داشتيم ....خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم

هیچی استفاده نکن.تمام قرصای جلوگیری هورمونی هستن و از عوامل خطرساز سرطان سینه.اینا حرفای پزشک منه.حتی یک دونه نباید مصرف بشه.ممکنه کسی باشه که با یک دونشم بیمار بشه.

من خیلی توی سایت تاکید دارم روی مصرف نکردن این قرصا ولی متاسفانه بعضیا قبول ندارن

من يه بچه ى يك ساله دارم شوهرم خودش سنش بالا رفته همش ميگه يكى پشتش بيار خودشم بچم خيلي شيطونو نا آرومه شوهرمم اصلا كمك نميكنه خودش اندازه ٤ تا بچه بريز بپاش داره ميگه با اين حال خونه بايد هميشه تميز باشه نهار يجور شام يجور ديگه واقعا خسته شدم جديدا هم بي هوا س ك س ميكنه و ميگه از دستم در رفت چند بارى پيش اومد قرص اورژانسى خوردم اما عوارضش خيلى زياد بود يه قرص بهمً معرفى ميكنين

ياز يا ياسمين خوبه

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

خوب بگو نمیتونم هم باردار باشم هم اوامر شمارو انجام بدم..حالا ال دی ارزونه بگیر بخور اگه دیدی بهت ساخت بخور اگه نه عووض کن

خدایا دوست داریم
2706