2737
2734
عنوان

به شوهرم شک دارم ...

4102 بازدید | 52 پست

سلام ماه نهم بارداریمه .. شوهرم دوماهه بیکاره ..از وقتی باردار شدم خوب بود ولی الان این دو ماهی هیچ توجهی بهم نداره همش بهم میگه برو خونه مامانت یا مامان خودش .. همیشه گوشیش خاموش بود ولی الان همش گوشی دستشه و در حال کار با گوشیه.. تل گرام و ایتستا داره ولی روو لپ تاپه.. گاهی هم با گوشیه من میره .. هر دوش رمز داره .. شبا اصلا دوست نداره پیشم بخوابه.. من نهایت تا 1 بیدارم و میخوابم ولی اون تا 3 بیداره و پای لپ تابه .. اصلا هم نمیشه باهاش حرف زد سریع دعوا راه میندازه

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

دنبال کار نمیگرده چرا؟

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

معذرت میخام ولی چرا اکثرا باردار میشن شوهرشون خیانت میکنه . . . امسال چن مورد تو اطرافم دیدم😟😞😞😟😟

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من روو تخت میخوابم میاد 5 دقبقه پیشم دراز میکشه و دوباره میره پای لب تاپش توو پذیرایی .. همونجا هم میخوابه.. اصلا بچمون براش مهم نیست .. بهش میگم دستتو بذار روو شکمم تکون میخوره میگه ولش کن خوشم نمیاد..   حس بدی دارم .. هر روز یواشکی اشک میریزم .. میترسم افسردگی بگیرم.. چیکار کنم؟؟

2731

به نظر من نگران نباش، بیکاره، بچتون داره به دنیا میاد داره پدر میشه استرس داره همه ی اینا تمرکزشو بهم زده شما هم الان تو این شرایط حساسی ، آدمه وقتی بیکار ه یا سرش تو گوشیه یاد با اینچیزا سروکار داره عزیزم بیخود ی خودتو ناراحت نکن برا خودتو کوچولوت خوب نیست

معذرت میخام ولی چرا اکثرا باردار میشن شوهرشون خیانت میکنه . . . امسال چن مورد تو اطرافم دیدم😟😞😞😟😟

از نظر رابطه مشکلی نداشتیم تا این چند وقته که خودشم نمیخواد .. چند بار دیدم انگار خود... کرده ..دستمالش رودیدم چندبار

2738

سلام 

شب شما بخیر 

با اجازتون بیذارید من چند جمله عرض کنم خدمتتون 

ببینید، مردها در دوران بارداری همسرانشون مستعد برخی موضوعات هستند. اما برخی اصرارهای همسرتون رو سریعا به دیده ی شک نگاه نکنید 

اصرار ایشون برای رفتن شما به خونه مادرشون یا مادرتون میتونه به دلیل ترس اون باشه. ترسی که از بی تجربگی نشات میگیره 

بیکاری، بدترین احساسات رو بر مردها وارد میکنه. اینکه نمیتونه در برابر خواسته های ( به حق) شما چیزی برای ارائه داشته باشه، اون رو به قید تهاجم وارد میکنه. یعنی ترس از "خواستن" شما و " نداشتن" اون، باعث میشه که پرخاشگر بشه .

با کمال احترام، لطفا در روابط همسرانتون با ایشون کمی به خودتو ن سختی بدید. مردها در این مدت که تمام افکار مادر به سمت فرزندش سوق پیدا میکنه مستعد برخی نابسامانی ها هستن. 

من میتونم موضوعات رو کمی شفاف تر عنوان کنم خدمتتون، البته اگه اجازشو داشته باشم

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa

خب الان تحت فشار روحی هست...

کارش رو تو شرایطی از دست داده بیشترین نیاز رو بهش داره و پای یک بچه درمیونه !!! الان اون بچه میتونه حتی واسه شوهرتون ترسناک باشه !!!

مردا وقتی ذهنی درگیرن میرن تو غار خودشون.....مثل ما خانوما نیستن که وقتی ناراحت و مشکل دار هستیم نیاز به توجه داشته باشن...

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

به نظر من جدی باهاش صحبت کن.

حس مسئولیت پذیریشو تحریک کن.

آدم بیکار تو خونه بشینه، هزار جور فکر ناشایست ممکنه بیاد تو سرش و هزار جور کار اشتباه ازش سر بزنه.

وقتش رو خودت پر کن. نذار با لپ تاپ و گوشی وقت گذرونی کنه.

به هرحال خودت همسرت رو بهتر میشناسی، یه جوری وادارش کن مشغول به کار بشه.

مرد تو خونه بمونه فتنه میشه.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
به نظر من نگران نباش، بیکاره، بچتون داره به دنیا میاد داره پدر میشه استرس داره همه ی اینا تمرکزشو بهم زده شما هم الان تو این شرایط حساسی ، آدمه وقتی بیکار ه یا سرش تو گوشیه یاد با اینچیزا سروکار داره عزیزم بیخود ی خودتو ناراحت نکن برا خودتو کوچولوت خوب نیست

خداکنه همینطور باشه .. واقعا دارم اذیت میشم ..نه کار و درآمدی داره نه پس اندازی نه محبت و توجهی .. خیلی دلم گرفته

2706