2733
2734
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 36284 بازدید | 192 پست
آره ولی شوهر من یه بار بهش گفتم خیلی عصبانی شد و گفت پیداش میکنم طرفو منم خیلی ترسیدم نکنه یه وقت بکشتش

عین شوهر من یکی تو بازی بم پی ام میداد.منم بش گفتم.شوهرم دستش میلرزید😲تند تند بش پی امای بد داد اخرم گفت بی ناموس.منم گفتم شانس اوردم شمارش نیوفتاد وگرنه الان دور از جونش قاتل بود😂😂😂

ببخشید من متوجه نشدم خب شما گفتین اکرم مگه اکرم مرده؟

نه اکرم خانومه دوستمه و زیاد سرکار گذاشته واسه همین هم مطمین بودم اکرمه

امیدم به خداست. خودش حلال تمام مشکلاته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی باهاش حرف زدی عزیزم اشتباه کردی!شوهرم منو خیلی تو مجردیم امتحان میکرد ! اما من حتی تو مجردیمم انقدر با یه مزاحم صحبت نمیردم

عزیزم من توضیح دادم طرف میگه آب 85. مثل اینکه به شما یه چیزی بگن که مطمین باشی طرف میشناستت گفت چادری بودی اون زمان یعنی الان من بی چادرم اینقدر منو میشناسه اول اینکه مطمین بودم دوستمه که منو تا این حد میشناسه در ثانی اگه یه درصد مرد بود معلومه کسیه که منو خیلی میشناسه اگه ج نمیدادم و وقتی جمعه شوهرم خونه بود با خط دیگه پیام میداد و نشونی میداد شوهرم خیلی غیرتیه منو میکشت و فک میکرد من باهاش صنمی دارم ولی میخواستم مطمین بشم دوستمه. دو صفحه آخرو پاک کردم وگرنه آخرش نوشتم اگه شوهرم بفهمه زنده نمیذاره کسی رو که مزاحم بشه

اینکه مطمین باشی طرف میشناستت خیلی فرق داره با شماره ناشناس. منم شماره ناشناسو جواب نمیدم ولی وقتی میدونه من رشته تحصیلیم چیه ورودی چه سالیم قبلا چادری بودم الان نیستم معلومه شناسه و من مطمین بودم دوستمه تازه اگرم مرد باشه منو خیلی میشناسه و میتونه زندگیمو نابود کنه دوستایی که میگن جواب نمیدادی خودشونو بذارن جای من که جمعه که شوهرم بود یه نشونه مشخص دیگه مینوشت با این شغل شوهرم مطمین بود دارم بهش خیانت میکنم و شاید منو میکشت اگه هم به شوهرم میگفتم مزاحم دارم بازم شک داشت که این کیه که اینقدر تو رو میشناسه تازه شکم نمیکرد مطمینم طرفو پیدا میکرد و میکشت

2728
ولی وقتی ناشناس باشه کلا ج نده.اعتماد تنها سرمایه خانواده است اگه آسیب ببینه حالا حالاها درست نمیشه...آه افسوس

اینکه مطمین باشی طرف میشناستت خیلی فرق داره با شماره ناشناس. منم شماره ناشناسو جواب نمیدم ولی وقتی میدونه من رشته تحصیلیم چیه ورودی چه سالیم قبلا چادری بودم الان نیستم معلومه شناسه و من مطمین بودم دوستمه تازه اگرم مرد باشه منو خیلی میشناسه و میتونه زندگیمو نابود کنه دوستایی که میگن جواب نمیدادی خودشونو بذارن جای من که جمعه که شوهرم بود یه نشونه مشخص دیگه مینوشت با این شغل شوهرم مطمین بود دارم بهش خیانت میکنم و شاید منو میکشت اگه هم به شوهرم میگفتم مزاحم دارم بازم شک داشت که این کیه که اینقدر تو رو میشناسه تازه شکم نمیکرد مطمینم طرفو پیدا میکرد و میکشت

وگرنه منم از سر بیکاری و خوشی جواب نمیدادم اول مطمین بودم دوستمه بعدش هم گفتم اگه یه درصد مرد باشه کیه که میخواد زندگیمو به هم بزنه چون مطمین بودم شناسه

من یه چیزی واسم سواله: شما چرا اینطوری جواب دادی؟ من اگه بودم میگفتم یک کلام یا خودتو درست معرفی کن یا بلاک میشی اگرم ادامه میداد میگفتم هر بی شخصیتی هستی برام مهم نیست بلاک... اینطوری هم یه طعنه به طرف که بعدا مشخص شده شوهرته زدی که اینکارا بی شخصیت بازیه هم اقتدار خودتو نشون میدی

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2738

اول بگم که کار شوهرتون اصلا درست نبود که زنش رو بخواد امتحان کنه..دوم اینکه شما وقتی طرفت داره قسم میخوره که من مرد هستم باید دیگه جوابشو نمیدادی و بلاکش میکردی..سوم اینکه گفتی حتما داداش اکرم یا شوهر دوست اکرمی..اصلا نباید اینو میگفتی..حالا هر احمقی که میخواد باشه شما نباید اسم میبردین اینجوری واست بد میشه..شما اصلا نرمال نبودین ..منم اصلا شماره های ناشناس رو جواب نمیدم و همون لحظه بلاکشون میکنم..شما قبل اینکه طرف بگه آب 85 هم جوابش رو دادی..اصلا نباید هیچی میگفتی حتی جواب سلامشم نباید میدادی وقتی طرف رو نمیشناسی..خلاصه شما هم کم سوتی ندادین..کار شوهرتونم که خیلی زشت بوده 

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

شوهرت فکر یه بیمار روحی پشت این کارش بوده خیلی ببخشید من  جای شما بودم  لهش کرده بودم دوتا چک میخوابوندم زیرگوشش  یه کار خیلی چیپ و جهان سومی پیاده کرد رو شما......... خیلی فاز شوهرت مسخرست نمیشه درکش کرد هیچ جوری 

ولی چرا اینجا همه خانوما میگن زود بلاک ؟؟؟؟

متنفرم تا پیام نخونده زود بلاک و ریپورت میکنن و سربالا جواب میدن طوری که حتی به پیام همجنس های خودشونم شک دارن

من اصلا فاز این خانوما رو  نمیفهمم  مگه همه بیمار جنسی و مزاحم دزد ناموسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برفرض مثال ایشون  یا یه خانوم دیگه که با همچین پیامی مواجه شده دانشجوی دکترا یا ارشد یا کارشناسی باشه یا پروژه دانشگاهی داشته باشن با چند نفر دختر و پسر دیگه  یا کارمند یه بخشی باشن یا شماره ایشون دست خیلهای دیگه باشه یا سِمت های دیگه یا اصلا خانه دار باشن و غیرشاغل 

یعنی چی میگین تا یه شماره ناشناس دیدی زودی بلاک و جواب ندین ؟؟؟؟؟؟

همه که مستعد خیانت نیستن و همه که فکرشون هرز نمیره   چه مخاطب اون پیام چه فرستنده اون پیام حالا شوهر ایشون فکرشون دوز خیز خیانت داشته

بعد اینکه  مگه هر کی که شمارش نداریم جزء مزاحمین هستن نباید جواب داد ؟؟؟؟

ناشناس پیام میده ممکنه با شماره پیام بده ممکنه با آی دی بعد درباره متن پیامش توصیح میده ممکنه دخترخاله دوستمون باشه یه سوال کاری داشته باشه از رو عکس و آی دی پروفایلش نشه شناخت بعد اینکه شناختیم که شناختیم ارتباط کاری شکل میگیره........ اگر هم اصلا نشناختیم و توضیحی درباره خودش نداد و بعلاوه مخاطب بیشتر گستاخی کرد بعد برین بلاک کنین

کلا یه چیزی که برام خیلـــی عجیبه اینه که ((چرا)) تو ایران مردم جواب تکست های ناشناس رو می دن. اینجا می پرسی (کی هستی؟) طرف با اسم و رسمش جواب نده، دیگه جوابی از شما نمی گیره.

دقيقا من يه بارم نشدهجواب ناشناسو يجبدم زنگ بزنه بفهمم مزاحمه سريع بلاك ليست، پيام بده همينطور  اصلا به نظرم مودبانه نيست اينكار ناشناس سر مار گذاشتن حتي دوستم باشه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

دوستان ما یه اشتباهی کردم جواب دادم ببینم باز کسی میگه چرا جواب دادی؟ اصلا موضوع تاپیک جواب دادن و ندادن من نبود موضوع چیز دیگری بود والسلام. شوهرم هم اصلا از جواب دادن من ناراحت نشد حالا ببینم باز کی میگه چرا جواب دادی. کلا موضوع رو فراموش کنید

بعد همسرت اومده اینهمه ریز مشخصات داده اب 85....... چادری بودی..... محجبه بودی اینهمه مشخصات بعد هر کس دیگه ای بود خیلی کنجکاو میشد که بفهمه کی هست این مخاطب ؟؟ اگه همسرت مشخصاتت نمیداد هیچی نمیگفت خب اره جوابش نمیدادی ولی شما که چیزی نگفتی یکی از همکلاسیات که حس میکردی ممکنه اون باشه و گفتی  ...ورودی 85 بودی اون موقع که دختر و پسر ارتباط خیلی صمیمی نداشتن اون موقعها همه یک متر ازهم فاصله میگرفتن تو کلاسا

2706