2733
2734
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 36284 بازدید | 192 پست
شوخى كرده ولى شوخى جالبى نبوده، شمام نبايد جواب ميدادى من اين جور موقع ها فقط مينويسم چخه و بلاك ميكنم

کای اینو دیدم نتونستم دیگه پیام ندم😂کلمه دیگه نبود بجا چخه😂

❤خدایاهزاران مرتبه شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باشم ناراحت نمیشم خیلیم خوشحال میشم که 1،سربلند از امتحانش اومدم بیرون 2 ،اگر احیانا شکی داشته و داشته اذیتش میکرده برطرف شده

۳،فهمیدم که خیلی دوسم داره و براش مهمم

اممممآ ، باهاش سرد برخورد میکردم که مثلا ناراحتم و کارش اشتباه بوده😊

درضمن این نظر شخصیه منه😉

حالا شوهرش خاسته سرکارش بذاره، شما دیگه دارید خیلی شورش میکنید، البته کاره شوهرشم خیلی زشت یوده ها ولی شما خانوم نباید اصلا جواب بدین، من این مواقع همین که گفتم شما و طرف مسخره بازی درآورد و جواب نداد دیگه هرگز پیام نمیدم. کار شما هم اشتباه بوده

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش
2731

الان زبون شوهرت داز تره چون با کسی که نمیشناختی خیلی چت کردی بعدم اینکه اسم شوهر دوستت و ... غیره رو اوردی الان با خودش میگه حتما قبلا مزاحمش بودن که باز فکر کرده اونا هستن ولی در کل کار شوهرت هم درست نبوده اصلا ولی چون یک هفته خونه نیست همچین غیر طبیعی هم نبود...

عزيزم شوهر منم اين اخلاق رو داره همش أذيتم ميكنه همش تحت كنترلم 

اونقدر بهم و به بچم فشار اورده اون روز تَو جيب پسر چهارده سالم سيگار پيدا كردم 

عزيزم باهاش اشتي كن و به زندگيت ادامه بده 

مردا ي جوري دوست دارن زنشون تحت كنترلشون باشه 

2738

منم ی ده روزپیش یکی بهم توتل پی ام دادفک کردم ابجیمه بازبای خط دیگس بعداخرفهمیدم دوست شوهرم بوده چون شماره من قبلن ماله شوهرم بوده

منم گفتم اگه به شوهرم بگم بهتره بازبعدن بفهمه بدمیشه خودم باهزارترس ولرزبهش گفتم دعوام کرد😔منم کلی گریه وایناولی بعدش گف خب ببخشیدچیزی گفتمت دیگه جواب غریبه هارونده شایدبخان ازت اتوگیربیارن ک واسمون بدبشه

جالب اینه شوهرم اصلا ناراحت نشد و کلی نازکشی کرد ولی دوستان نی نی سایتم مثل اینکه بیشتر غیرتی شدن از شوهرم

آخه هرکی یه راهی جلو پات میذاره که برا زندگی و شوهر خودش جواب داده شما باید شرایط خودت و شوهرت رو درنظر بگیری مثلا یکی گفت من در چنین شرایطی به شوهرم زنگ میزنم میگم خب برا شما این راه خوب نیس چون گفتین شوهرت عصبانی میشه ولی در کل چیز مهمی نبوده مخصوصا که شوهرت هم کوتاه اومده وناراحت نیست شمام کشش نده

خودخواهی آن است که از دیگران بخواهید، آنگونه که شما دوست دارید، زندگی کنند.
2706