2726
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 36253 بازدید | 192 پست

رز عزیزم اول اینکه بعد از اینکه گفت پسرم جواب نمیدادی هیلی بهتر بود دوم سنشون ب کارشون نمیخوره اخه 31 سالشه و ایکارو میکنه اینکارو پسر 20 ساله انجام میده ضمنا حتما باهاش حرف بزن سر و سنگین بودن بی فایده اس سعی کن مشکلاتت رو با خرف زدن حل کنی ن سکوت و قهر و منت کشی بهشبگو ک کار درستی نکرده و بنیان یک خانواده بر مبنای اعتماده و بهش بگو از این کارش خوشت نمیاد و دوس نداری رفتارای بچگانه بکنه

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭

خانومامن حرف شماروقبول دارم 

خودمم هیچوقت شماره غریبه روجواب نمیدموفوری بلاک میکنم 

ولی ایشون شوهرش بوده ومیدونسته چی بگه به حرفش میاره 

تاکه گفته آب۸۵باتوجه به قضیه قبل یعنی سرکارگذاشتن دوستش اکرم فکرکرده اونه وخوشحال شده که مچشوگرفته وفوری جواب داده 

اصلا کاراستارتر غیرطبیعی نبوده 

ولی متاسفانه کارشوهرت عجیب عجیب بوده

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه نباید میگفتی داداش اکرم و دوست و شوهرش و فلانی.این خودش قضیه رو میتونست حساس کنه.اگر نکرده باشه.دوما اینکه بشین منطقی با شوهرت صحبت کن.اما نه با دعوا د توپ و تشر.سعی کن منطقی و اروم بفهمی چی تو ذهنشه.

خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2728

دوستان به خدا من شماره ناشناسو جواب نمیدم. دو صفحه آخرم پاک کردم وگرنه براش نوشتم شوهرم بد آدمیه وپیدات میکنه و زندت نمیزاره. بعدش هم اون گفت آب 85 من با دوستام خیلی صمیمی هستم و فکر کردم اونا هستن. جالب اینه که شوهرم خوشحال شد که من محلش ندادم و کلی کیف کرد فقط گفت از اول نباید کنجکاوی میکردی. بعد بعضی دوستان ناراحت شدن که چرا چت کردم. من نمیخواستم خودم متهم بشم فقط میخواستم ببینم وقتی دیدمش چه برخوردی کنم قهر باشم یا به روش نیارم همین. از وقتی که گذاشتین ممنون

امیدم به خداست. خودش حلال تمام مشکلاته
توروخدادیگه نگین نبایدجواب میدادی 😐😐😐😐اول کل حرفاشو بخونین بعد نصیحت کنین  دوستان

جالب اینه شوهرم اصلا ناراحت نشد و کلی نازکشی کرد ولی دوستان نی نی سایتم مثل اینکه بیشتر غیرتی شدن از شوهرم

من که دو بار گفتم باید چی کار کنی عزیزم.

آره عزیزم مرسی نظراتی که راهکار دادنو با دقت خوندم و عملیش میکنم باهاش حرف میزنم ببینم چرا بعد از 4 سال به من شک کرده شاید دلیلی داره واسه خودش

رز عزیز دوستای نی نی سایتی نگرانت شدن عزیزم.خوبیتو میخوان دوست گلم.خب اگه شوهرت ناراحت نشده و مشکلی پیش نیومده که عالیه.به نظر منم قهر کار درستی نیست.صحبت کردن بهتره.اما همین صحبت در مورد این قضیه هم نباید کش دار بشه.یه صحبت کوتاه و مفید برای رفع سو تفاهمای احتمالی.حالا بازم شاید خودت فکر کنی دیگه قضیه حل شده و نیاز به صحبت نیست.بسنج شرایطو ببین کدوم کار بهتره

خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2706