1147
1254
عنوان

شوهرم منو امتحان کرد برخوردم چی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 19154 بازدید | 192 پست

الان زبون شوهرت داز تره چون با کسی که نمیشناختی خیلی چت کردی بعدم اینکه اسم شوهر دوستت و ... غیره رو اوردی الان با خودش میگه حتما قبلا مزاحمش بودن که باز فکر کرده اونا هستن ولی در کل کار شوهرت هم درست نبوده اصلا ولی چون یک هفته خونه نیست همچین غیر طبیعی هم نبود...

عزيزم شوهر منم اين اخلاق رو داره همش أذيتم ميكنه همش تحت كنترلم 

اونقدر بهم و به بچم فشار اورده اون روز تَو جيب پسر چهارده سالم سيگار پيدا كردم 

عزيزم باهاش اشتي كن و به زندگيت ادامه بده 

مردا ي جوري دوست دارن زنشون تحت كنترلشون باشه 

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

1258

منم ی ده روزپیش یکی بهم توتل پی ام دادفک کردم ابجیمه بازبای خط دیگس بعداخرفهمیدم دوست شوهرم بوده چون شماره من قبلن ماله شوهرم بوده

منم گفتم اگه به شوهرم بگم بهتره بازبعدن بفهمه بدمیشه خودم باهزارترس ولرزبهش گفتم دعوام کرد😔منم کلی گریه وایناولی بعدش گف خب ببخشیدچیزی گفتمت دیگه جواب غریبه هارونده شایدبخان ازت اتوگیربیارن ک واسمون بدبشه

خیلی باهاش حرف زدی عزیزم اشتباه کردی!

شوهرم منو خیلی تو مجردیم امتحان میکرد ! اما من حتی تو مجردیمم انقدر با یه مزاحم صحبت نمیردم

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جالب اینه شوهرم اصلا ناراحت نشد و کلی نازکشی کرد ولی دوستان نی نی سایتم مثل اینکه بیشتر غیرتی شدن از شوهرم

آخه هرکی یه راهی جلو پات میذاره که برا زندگی و شوهر خودش جواب داده شما باید شرایط خودت و شوهرت رو درنظر بگیری مثلا یکی گفت من در چنین شرایطی به شوهرم زنگ میزنم میگم خب برا شما این راه خوب نیس چون گفتین شوهرت عصبانی میشه ولی در کل چیز مهمی نبوده مخصوصا که شوهرت هم کوتاه اومده وناراحت نیست شمام کشش نده

خودخواهی آن است که از دیگران بخواهید، آنگونه که شما دوست دارید، زندگی کنند.
1274
آره ولی شوهر من یه بار بهش گفتم خیلی عصبانی شد و گفت پیداش میکنم طرفو منم خیلی ترسیدم نکنه یه وقت بکشتش

عین شوهر من یکی تو بازی بم پی ام میداد.منم بش گفتم.شوهرم دستش میلرزید😲تند تند بش پی امای بد داد اخرم گفت بی ناموس.منم گفتم شانس اوردم شمارش نیوفتاد وگرنه الان دور از جونش قاتل بود😂😂😂

ببخشید من متوجه نشدم خب شما گفتین اکرم مگه اکرم مرده؟

نه اکرم خانومه دوستمه و زیاد سرکار گذاشته واسه همین هم مطمین بودم اکرمه

امیدم به خداست. خودش حلال تمام مشکلاته
خیلی باهاش حرف زدی عزیزم اشتباه کردی!شوهرم منو خیلی تو مجردیم امتحان میکرد ! اما من حتی تو مجردیمم انقدر با یه مزاحم صحبت نمیردم

عزیزم من توضیح دادم طرف میگه آب 85. مثل اینکه به شما یه چیزی بگن که مطمین باشی طرف میشناستت گفت چادری بودی اون زمان یعنی الان من بی چادرم اینقدر منو میشناسه اول اینکه مطمین بودم دوستمه که منو تا این حد میشناسه در ثانی اگه یه درصد مرد بود معلومه کسیه که منو خیلی میشناسه اگه ج نمیدادم و وقتی جمعه شوهرم خونه بود با خط دیگه پیام میداد و نشونی میداد شوهرم خیلی غیرتیه منو میکشت و فک میکرد من باهاش صنمی دارم ولی میخواستم مطمین بشم دوستمه. دو صفحه آخرو پاک کردم وگرنه آخرش نوشتم اگه شوهرم بفهمه زنده نمیذاره کسی رو که مزاحم بشه

اینکه مطمین باشی طرف میشناستت خیلی فرق داره با شماره ناشناس. منم شماره ناشناسو جواب نمیدم ولی وقتی میدونه من رشته تحصیلیم چیه ورودی چه سالیم قبلا چادری بودم الان نیستم معلومه شناسه و من مطمین بودم دوستمه تازه اگرم مرد باشه منو خیلی میشناسه و میتونه زندگیمو نابود کنه دوستایی که میگن جواب نمیدادی خودشونو بذارن جای من که جمعه که شوهرم بود یه نشونه مشخص دیگه مینوشت با این شغل شوهرم مطمین بود دارم بهش خیانت میکنم و شاید منو میکشت اگه هم به شوهرم میگفتم مزاحم دارم بازم شک داشت که این کیه که اینقدر تو رو میشناسه تازه شکم نمیکرد مطمینم طرفو پیدا میکرد و میکشت

ولی وقتی ناشناس باشه کلا ج نده.اعتماد تنها سرمایه خانواده است اگه آسیب ببینه حالا حالاها درست نمیشه...آه افسوس

اینکه مطمین باشی طرف میشناستت خیلی فرق داره با شماره ناشناس. منم شماره ناشناسو جواب نمیدم ولی وقتی میدونه من رشته تحصیلیم چیه ورودی چه سالیم قبلا چادری بودم الان نیستم معلومه شناسه و من مطمین بودم دوستمه تازه اگرم مرد باشه منو خیلی میشناسه و میتونه زندگیمو نابود کنه دوستایی که میگن جواب نمیدادی خودشونو بذارن جای من که جمعه که شوهرم بود یه نشونه مشخص دیگه مینوشت با این شغل شوهرم مطمین بود دارم بهش خیانت میکنم و شاید منو میکشت اگه هم به شوهرم میگفتم مزاحم دارم بازم شک داشت که این کیه که اینقدر تو رو میشناسه تازه شکم نمیکرد مطمینم طرفو پیدا میکرد و میکشت

1264

وگرنه منم از سر بیکاری و خوشی جواب نمیدادم اول مطمین بودم دوستمه بعدش هم گفتم اگه یه درصد مرد باشه کیه که میخواد زندگیمو به هم بزنه چون مطمین بودم شناسه

من یه چیزی واسم سواله: شما چرا اینطوری جواب دادی؟ من اگه بودم میگفتم یک کلام یا خودتو درست معرفی کن یا بلاک میشی اگرم ادامه میداد میگفتم هر بی شخصیتی هستی برام مهم نیست بلاک... اینطوری هم یه طعنه به طرف که بعدا مشخص شده شوهرته زدی که اینکارا بی شخصیت بازیه هم اقتدار خودتو نشون میدی

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
1241