موضوع بحث

مامانای اذر و دی 96 بیاین باهم باشیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 221175 بازدید | 28100 پست
1396/02/27
|
18:19
من امشب مهمانی بودم هفته ۳۵ و دارم تمام میکنم.ی خانمی اونجا بود تا خودم نگفتم نفهمید حامله م خیلی تع ...

منم توی همین هفته رفته بودم مهمونی از در رفتم تو کسی متوجه نشد باردارم تا وقتی ک لباسامو عوض کردم

من هفته دیگه دخترم دنیا میاد

خیلی جالبه

همه عادت کردن خانم باردار باید یه عالمه ورم و پف داشته باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   همسرم عاشقتم  
عزیزم بزار کامل وقتش بشه.زایمانتم راحتره ان شاءالله.

عزيزم وقت زايمانم گزشته 😂😂😂😂

در زندگي هر كس ♥️،عشق،♥️با حروف خاص خود نوشته ميشود! و در زندگي ما عشق با حروف ،، ♥️ميم،، الف،،ي،،الف،،♥️نوشته شد!!چكيده اي از عصاره ي وجود من و تو در يك بدن، يك نفس، و يك زندگي جان گرفت و عشق ما جاودانه شد!!👧🏻+🧔🏻=👨‍👩‍👧
هوم جون انشالله که اول بسلامتی بعدشم زودتر زایمان کنی و دخترتو ببینی😙😙😙دیگه هرکاری در توانته انجا ...

مرسي گلسا جون

فكر كنم همون به آمپول فشار بكشه كارم 😐😅😅😅

مبارك باشه انشالله به سلامتي زايمان كني 😍😍😘😘

در زندگي هر كس ♥️،عشق،♥️با حروف خاص خود نوشته ميشود! و در زندگي ما عشق با حروف ،، ♥️ميم،، الف،،ي،،الف،،♥️نوشته شد!!چكيده اي از عصاره ي وجود من و تو در يك بدن، يك نفس، و يك زندگي جان گرفت و عشق ما جاودانه شد!!👧🏻+🧔🏻=👨‍👩‍👧

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

باورت نميشه من از يك هفتس دارم سينم رو تحريك ميكنم عزيزم.  دايم وان آب گرم ، پله ، پياده روي هم ...

عزیز دلم خدا بهت قدرت میده نگران نباش

منم ازبس کار کردم ک پاهام ضعف داره درد میکنه

امروزم  ی عالمه کار دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   همسرم عاشقتم  
نشد امروزم نشد😐😢😢دلم آب شده ديگه 😢😢 چرا دخترم عجله نداره منو ببينه 😢😢

صبور باش خانومی .حق داری عزیزم ...

حالا من یه پیشنهاد برات دارم البته هر جور خودت صلاح میدونی ،میگم خوبه بری بیمارستان بگی یه معاینه لگن بکنن ببینن اصلا دهانه رحمت باز شده یا نه .چون با این همه پیاده روی که تو رفتی الان باید حداقل 7سانت باز شده باشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوم جونم کار خوبی میکنی آفرین ک پیاده رویتو زیاد کردی اصلا نگران نباش گلم ب امید خدا دخترتو سالم ب ...

سلام عزيزم 

باورت نميشه از پا درد و خستگي جون ندارم ديگه 😿

رو تخت بيمارستان تو ٢٠ دقيقه خوابم برده بود

بازم گفت برو خونه تا وقتش بشه

ممنونم.انشاله نی نی شما زودتر مرخص بشه و بیاد بغل خودتون.اخه نمیدونید چه جوری دکتر سونوگرافی تو دلمو ...

خدا ان شاءالله  هدیه شو صحیح وسالم بهت میرسونه.نگران نباش وبش توکل کن

زیادم به خودت استرس نده که برا نی نی خوب نیس.

بخدا ما چند مورد داشتیم دکتر مستقیم گفته نی نی مشکل داره.به ونیا اومد الحمدلله  سالم بود.یکیش خواهر شوهرم.که اونقد استرس بش دادن بچه ش هفته ی۳۴ اومد سالمم.هست

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دلم خدا بهت قدرت میده نگران نباش منم ازبس کار کردم ک پاهام ضعف داره درد میکنه امروزم  ی ...

واي حوريا جون  ناخن انگشتم رفته تو كناريش قشنگ زخمي كرده . كف پاهام درد . زانو درد، اما اثري از علايم زايمان نيست 

سلام عزيزم  باورت نميشه از پا درد و خستگي جون ندارم ديگه 😿 رو تخت بيمارستان تو ٢٠ دقيقه خواب ...

الهیییییی عزیزم  

چ خوبه ک تحمل میکنن نمیگن بیا با آمپول درش بیاریم

اگه اینجا بودی تا الان 10بار زاییده بودی  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   همسرم عاشقتم  
صبور باش خانومی .حق داری عزیزم ... حالا من یه پیشنهاد برات دارم البته هر جور خودت صلاح میدونی ،میگم ...

امروز شوهرم كلي اصرارشون كرد گفتن نه ، اينجا انجام نميدن ،

حتي سونو هم نگرفت گفت وقتي نرماله نياز نيست ، بريد ٤ روز ديگه بيايد.

الهیییییی عزیزم     چ خوبه ک تحمل میکنن نمیگن بیا با آمپول درش بیاریم اگه اینجا بودی تا ...

حالا ما التماس اينجا ميكنيم ميگن نه برو خونه 😂😂😂😂😂

واي حوريا جون  ناخن انگشتم رفته تو كناريش قشنگ زخمي كرده . كف پاهام درد . زانو درد، اما اثري از ...

وااای دلم ضعف رفت برات  

خدا کمک کنه با این همه تلاش نتیجه بگیری  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   همسرم عاشقتم  
وااای دلم ضعف رفت برات     خدا کمک کنه با این همه تلاش نتیجه بگیری    

مرسي فداتشم 😘😘 دخترم همچنان بالاست😂😂😂😂😐😐😐

[QUOTE=48587476]سلام عزيز دلم ما خوبيم خداروشكر  خودت و ني ني ناز خوبين؟؟ 😍😍 واي ديگه جون ندا ...

😿😘😂😂

شهر مام تا وارد بلوک زایمان میشی.یه امپول فشار بهت مزنن و میگن بمون.براشون انگار مهم نیس رحم باز شده یا نه.آخر سر زنای بیچاره رو۵۰ بخیه میزنن تا یه ماه نتونن بشینن.اینجوریم خیلی بده

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واااای خدا دختر نگو بلاااااا بگو    

گفتم به شوهرم خدا به دادم برسه از الان داره كار خودش رو ميكنه واي به بزرگ شدنش ميگه نه به بچم اينارو نچسبون . گفتن ٤ روز ديگه اشكت رو در آورد بهت ميگن 😂😂😂😂