2733
2764

من اهل پز و اینطور چیزا نیستم. 

به عکاسی علاقه دارم. 

گوشیمم قدیمی شده، 

حالا سر همین که دوربینش خوب نیست، میخوام گوشی جدید بخرم. 

دارم فک میکنم، بهتر نیست دوربین جدا بخرم و با همین گوشیم سر کنم؟

هدفمم عکاسی از بچه هام و محصولای مغازمه. دوستان عکاس چه دوربینی بخرم؟

۲۰ الی ۳۰ میتونم هزینه کنم. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

منظورم از این که اهل پز نیستم اینه که مهم نیست که گوشیم باکلاس باشه و اینا. همین الانشم یه نوکیا ساده دستمه وقتی جایی میرم. گوشی هوشمندمو نمیبرم بخاطر بچه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

به نظرم ۱۲ تی یا ۱۳ تی شیئومی بگیر عالیه

یعنی گوشی بهتر از دوربینه؟