2726
عنوان

کدبانوها؛فردا مهمون دارم ..میشه کمکم کنید واسه عصرونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1667 بازدید | 29 پست

بنظرم پنکیک اماده کن الان چنتا روی هم بذار بعد شکلات اب شده  روش با نسکافه یا قهوه سرو کن.

بعدشم واسه غذا کیک کشک  بادمجون بذار با یه سالادی یا نوشیدنی کنارش.هم شیک هم راحت هم خوب.

الویه تکراریه.

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
سیب زمینی سرخ میکنم..با قارچ خرد شده و ذرت و پنیر میتزا قاطی میکنم...یه مقدارم پنیر روش میریزم و میذارم توی توستر..بعد یه ریع اماده میشه...چون زیاد اهل فست فود نیستم..گاهی خودم درست میکنم اینجوری..خوشمزه میشه

من برای سیب زمینی تنوری سیب زمینی رو میشورم بعد با پوست چندتا برش روش میزنم لای برشا کره و نعنا خشک و نمک میریزم میپیچم لای فویل تو فر

خیلی لذیذ میشه یبار امتحان کن

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای سیب زمینی تنوری سیب زمینی رو میشورم بعد با پوست چندتا برش روش میزنم لای برشا کره و نعنا خشک و نمک میریزم میپیچم لای فویل تو فرخیلی لذیذ میشه یبار امتحان کن

شازده جون چقد طول میکشه؟با چه دمایی میذاری؟

2728
بنظرم پنکیک اماده کن الان چنتا روی هم بذار بعد شکلات اب شده  روش با نسکافه یا قهوه سرو کن.بعدشم واسه غذا کیک کشک  بادمجون بذار با یه سالادی یا نوشیدنی کنارش.هم شیک هم راحت هم خوب.الویه تکراریه.

اوهوم

فکر خوبیه  

بنظر خودمم الویه یه کم تکراریه

من برای سیب زمینی تنوری سیب زمینی رو میشورم بعد با پوست چندتا برش روش میزنم لای برشا کره و نعنا خشک و نمک میریزم میپیچم لای فویل تو فرخیلی لذیذ میشه یبار امتحان کن

وای چ خوشمزه...تو چه دمایی باید باشه و چقدر که سیب زمینی قشنگ نرم بشه؟

منم  پاستا رو هم دوس میدارم اما بلد نیستم

من سالادشو با تن ماهی درست میکنم

تن ماهی، نخودفرنگی، ذرت، کرفس، جعفری

همه ی اینا رو خرد میکنی (البته به جز نخود و ذرت😀) با یکم آبلیمو و نمک فلفل آویشن و سس مایونز مخلوط میکنی میریزی تو پاستای آبکش شده (ترجیحاً پنه)

حسابی قاطی میکنی میذاری تو یخچال چند ساعت تا سس به خوردش بره

پاستای گرم هم اگه خواستی بگو بهت بگم چطوری درست میشه

دستورسیب زمینی تنوری ات عالی بود. دوستان  گفتند غذاها رو. علاوه بر اونا کوکو سبزی فانتزی هم می تونی درست کنی . از اونا که وسط نون تست رو خالی می کنن  و مواد کو کو میریزند

فربونت گلمممم...اینو حتما امتحان میکنم...تمشب واسخ خودمون بذارم اول که خراب نکنم..خخخخ

من سالادشو با تن ماهی درست میکنمتن ماهی، نخودفرنگی، ذرت، کرفس، جعفریهمه ی اینا رو خرد میکنی (البته به جز نخود و ذرت😀) با یکم آبلیمو و نمک فلفل آویشن و سس مایونز مخلوط میکنی میریزی تو پاستای آبکش شده (ترجیحاً پنه)حسابی قاطی میکنی میذاری تو یخچال چند ساعت تا سس به خوردش برهپاستای گرم هم اگه خواستی بگو بهت بگم چطوری درست میشه

مررررسی عزیزممم.یه دنیا ممنون

واسه اونا که باید سرد سرو کنم..چون از قبل باید اماده کنم

اگه تونستی گرمشو واسه خودمم بگو..مرررسس گلم

مررررسی عزیزممم.یه دنیا ممنونواسه اونا که باید سرد سرو کنم..چون از قبل باید اماده کنماگه تونستی گرمشو واسه خودمم بگو..مرررسس گلم

پاستا رو میجوشونی خوب که نرم شد آبکش میکنی میذاری کنار

بعد با یکم کره قارچ و فلفل دلمه ی رنگی خرد شده و سینه ی مرغ آبپز خرد شده رو یکم سرخ میکنی

بعد نمک و فلفل سیاه و پودر سیر و آویشن میزنی بهش و پاستا رو اضافه میکنی یکم هم میزنی پاستات که گرم شد شیر میریزی (برای هر صد گرم پاستا نصف لیوان شیر) با یک قاشق سرخالی خامه هم میزنی تا سسش به غلظت دلخواه برسه

اگه پنیر گودا هم بریزی توش که عالی میشه پنیرو لحظه های آخر توش خرد کنی و هم بزنی که با همش مخلوط شه

2706