2726
شیده جان بسیار دکتر خوش اخلاقیه. من اولین بار که رفتم پیشش هم خیلی استرس داشتم و می ترسیدم، هم خیلی خجالت می کشیدم ولی وقتی وارد مطبش شدم و شروع کرد به حرف زدن تمام ترسها و استرسهام رفت. از بس که آرامش داشت تو صداش و همش انرژی مثبت بود. در هر حال من خیلی خیلی راضی ام هم از خودش، هم اخلاقش و هم عملی که انجام دادم :)
بیمارستان عرفان عمل می کنه تو سعادت آباد.
وقت هم زود میده. می تونی یک بار برای ویزیت بری پیشش ببینی چی میگه. ولی به نظر من تابستون عمل آبدومینو کنی خیلی اذیت میشی چون یک مدت باید گن ببندی و هوا گرمه!
این هم اطلاعات دکتر شیده جان. خوب باشی!

http://iranplasticsurgery.com/en/drvarastehkia.html

دکتر غلامرضا وارسته کیا
جراحی زیبائی و عروق

عضو و دارای بورد تخصصی آکادمی بین المللی جراحان زیبایی
عضو انجمن جراحان زیبایی اروپا
عضو پیوسته جامعه جراحان ایران

تلفن : 22265737
مرس جولیا جون
من راستش دو تا بچه دارم ...یک مقدار کمبود وقت دارم
مرسی از بابت راهنماییت
سعی میکنم پس از بقایی و وارسته کیا وقت بگیرم
صمیمی خانم هست یا آقا؟؟؟اونم معروفه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از بین دکترایی که اینجا بچه ها معرفی کرندن وارسته کیا و بقایی رو حتما برای مشاوره انتخاب میکنم و بعد قلخانی و احتمالا بین اینا هم با یکیشون عمل میکنم ...وارسته عمل شکمش بهتر از صمیمی است به چند دلیل ندیده میگم ارزونتر از رامبد صمیمی است و صمیمی اصلا تضمین نمیده که قفردا هم کارش خوب نشد نتونی چیزی بگی ولی رامبد شدیا با احتیاط کار میکنه که من این احتیاط زیادی رو نمی پسندم ...
من لیپولیز شکم رامبد صمیمی رو دیدم چه 1 ماه بعد از عمل /چه 3 ماه و چه 7 ماه ...اصلا قابل قبول نبود ...صاف نبود ..در صورتی که ساکشن شکم دک اسماعیلی محشر و صاف بود
پیش رامبد صمیمی لیپو رو تایید نمیکنم ولی در مورد سینه خوبه که در موردش فکر کنید که البته ادم گرون و پولکی است
من دکتر رامبد صمیمی رو برای مشاوره حتما پیشنهاد می کنم. به چند دلیل:

1- خیلی وقت میزاره و با حوصله کلی اطلاعات میده و به همه سوالها جواب میده.
2- به خاطر اینکه آدم شدیدا محتاطیه، امید الکی نمیده و نتیجه عمل رو از اونچه ممکنه حاصل بشه، پایینتر میگره تا بیمارش حتما راضی بشه. این روش یک حسن داره و اون اینه که اگر تصویر رویاگونه ای از عمل داریم به واقعیت نزدیک بشیم. حتی گاهی به صراحت میگه مثلا فلان عمل روی شما جواب نمیده و اینکارو نکن.

شیده جون اگر وقت کردی حتما پیش چند تا دکتر مشاوره برو.
ممنون سرو عزیز که اطلاعات پچه ها رو گذاشتی .

دوستانی که عمل کردند و اسمشون توی این لیست نیست لطفا زحمت بکشن و اطلاعاتشون رو وارد کنن.

پیشاپیش سپاسگزارم
خدایا مرا آن ده که آن به
مرسی جولیا جون رامبد صمیمی هم پس برم...
من همه اطلاعاتم از شماست مرسی:)
اما حسم اینه دکتر بقایی از همه بهتره ...
تا الان داشتم پست های خانوم حنا رو میخوندم
یک جورهایی بهش اطمینان دارم...آخه از قبل میشناختمش ...به خاطر انجام زایمان طبیعی بعد از سزارین
که منم همون کارش رو پیش دکترش تکرار کردم...و الانم فکر میکنم حتما کلی تحقیقات کرده و بقایی رو انتخاب کرده دیگه...پس منم به این بقایی اطمینان کنم
سلام آبجی های خوشکل
دوسی ها خوبین ؟
مامان و مامان دینا جون:
من سوتین مو آخر اسفند خریدم 120.000 تومن کشی نرم وراحت ،دکی هم میگه تا 6 ماه باید بپوشیش تا سینت فرم بگیره.البته گرد میکنه من الان دقیقا 40 روزه که عمل کردم و اگه سوتین معمولی بپوشم یک کم احساس درد دارم.
سارا دل جون منم عین خواهر شما سرم اومد دکتر منظورم و درست نگرفت که می خوام کوچیک کنم برام فقط لیفت داده البته فقط دکتر نگرفت ها همه مریض های مطلب وقت مشاوره می رفتم کل پرسنل بیمارستان حتی نگهبان تمام دوستام هم می دونستن من می خوام کوچیک کنم

اون دوستمون هم که پرسید چرا شیش ضلعی شده بگم خب مال من ورم داره البته الان گرد تر شده دکتر میگه 3 ماه طول می کشه قیافش درست شه خودمم هم مطمئنم قیافش درست میشه نگرانی اصلی من سایزشه
اینقدرررررررررررررررررررررررررررررررررررررر ناراحنم.

بچه ها کسی می دونه که عمل ترمیمی و چه وقت بعد عمل اصلی میشه انجام داد؟هزینش چی میشه؟

نام:آزیتا
قد ووزن: قد 165 وزن 55
نوع عمل :مامو پلاستی(کوچیک و لیفت)
دکتر:شیراز-طلعت قناعت(متخصص جراحی عمومی و زیبایی مامو پلاستی از کانادا)
تارخ عمل: 25/12/90
سایز قبل عمل:75-80 سوتین کش پهن ایرانی بدون بیرون زدگی از اطراف ولی با ساسون دور کمر-
سایز بعد عمل :75bطبق سوتین طبی-فانتزی 95-100 ایرانی - از این مارک ژورنالی ها 90
هزینه:1500 دکتر-1400 بیمارستان خصوصی-120 سوتین طبی-یه 100-90تومنی هم هزینه پاتولوژی و سونو و......
شرح عمل:برداشتن 100 گرم از سینه چپ و 150 گرم از سینه راست از بافت و پوست
رضایتمندی :از بالا رفتن سینه 80% - از ظاهر (هنوز زوده ورم) فک کنم 70%- از سایز 10% با اندوه فراوان

lopasali عزیزم من استاد سایز شدم دیگه بهترین سایز اونه که به دور کمرت و اندامت بیاد و اینکه راحت بتونی سوتین مورد علاقه ات و با توجه به اندامت پیدا کنی

شاید 80 واسه یکی بزرگ باشه ولی همون رو یه هیکل دیگه فوق العاده باشه.
بعدش هم 75 چی؟این سوتین فانتزی ها یا ایرانی یا چینی ما که تو ایران استاندارد درست حسابی واسه سوتین نداریم
این سایزاشم هم اله بختکییههه چشمی باید حدس بزنی
2706