2733
2734
سروناز جون یعنی چی . من قبلا: هم شکمم رو کوچیک کردم اما نتونستم حتی نیمه صاف کنم شکم من یزرگه . می خوام بدونم جرا ناراضی هستی . ظاهرش بد شده یا کامل صاف نشده . البته می دونی که لیپولیز بعد از سه الی چهار ماه خوب خودشو نشون می ده هنوز زوده برا قضاوت ولی ایا الان ظاهرش بد شده ؟ مشکل خاصی داری ؟

یه سوال دیگه حالا که شکم و پهلو را صاف کردی باسنت بزرگ تر نشون نمی ده ؟
سلام
امروز نی نی سایت اصلا نمیذاشت من وارد این تاپیک و تاپیک شکم بشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجیبه واقعا!!!!!!!!!!!
سروناز جان فکر کنم باید برای شکم بیشتر صبوری کنی... وقتی پهلو و پشتت خوب شده حتما شکم هم خوب میشه

شکیرا جان تبریک ...حالا که شوشو راضی شده زودتر اقدام کن تا پشیمون نشده(چشمک)

دوستان گل دیگه دوستتون دارم

مارک سوتین من از همون lipoها بود از آسیگلدمن خریده بودم
از دوهفته تا دوماه بعد از عمل سیکالفیت مصرف کردم قیمتش 18تومن بود و بعدش هم که باید رژودرم مصرف میکردم که حساسیت دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه هاااا
میگن قبل عید میخوان تایپیکا رو پاک کنن یعنی اینم قراره پاک بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
تروخدا اگه پاک شد هرجا رفتین به منم بگیییییییییییییییییییییین

با توکل به خدای مهربونمم ، سال دیگه این موقه هااا همه چی رو به راهه دیگه ایشا...
فرناز جون میدونی چیه..احساس میکنم شکمم دور ناف بزرگتر از قبل شده... شایدم واقعا به خاطر ورم و این چیزا باشه... ولی 100% مطمئنم هنوز ورم داره چون 2 ساعت شلوار فاق کوتاه میپوشم ، قشنگ شکمم دو تیکه میشه..یه تیکه ی پایین میره تو...تیکه ی بالای ناف میزنه بیرون.

سوال در مورد باسنم خوب بیشتر تو چشم میاد الان...قبلا تقریبا تخت بود ولی الان که قسمت بالاشو ورداشته ( همون پشتم ) بیشتر حالت برجسته بودن به خودش گرفته
2731
سلام به دوستای گلم .سروناز جون صبوری بخرج بده ولی ی چیزی هم بگم نگران نشی .من تمام کسانی رو که دیدم لیپو کردند از همون اول ناراضی بودند بعد از 3 ماه هم خیلی راضی نبودند .....به نظر من چند وقت پیش هم گفتم لیپو فقط یه ابزار کمکیه و هرگز صاف صاف نمیکنه ...من دیدم که طرف 5 لیتر و یا بیشتر در میاره و واقعا هم مخصوصا توی لباس نشون میده ولی ما انتظار خیلی بیشتری از لیپو داریم که این انتظار ما غلطه و تبلیغ الکی دکترا ...من ساکشن دیدم صاف صاف اما لیپو ندیدم ..بعدشم یکی حسنی داره اینه که اولا انگیزه میشه برا یادامه دادن که با ورزش و رژیم صافش کنی و در ثانی دیگه با یک مشت سلولیت طرف نیسیتی که برای آب شدنشون کلافه بشی ...همین خودش کلیه ....

ضمنا بچه ها چرا تاپیکها بسته میشن ؟چه طوری همدیگر رو پیدا کنیم ؟ونوس جونم ترو بخدا هوای ما رو داشته باش بیا الان یک اسم تاپیک رو با هم به توافق برسیم اگه این بسته شد همه بعد از عی بیام اونجا ..ولی الان بازش نکنیم چطوره ؟
2738
سروناز جون و سروجون عزیز دکتر به من گفت لیپو فقط برای کسی که خیلی شکمش بزرگ نیست خوبه ولی برای کسی مثل من هرگز صاف نمی شه و تازه بعد از لیپو کلی هم به خاطر پوست اضافی چروک می شه .

من خودم خیلی تو فکر صاف صاف نیستم چون من نه اهل جلو ایینه وایسادنم و نه اهل مایو و .. اینجور حرفا فقط میخوام سایز کم کنم .

به نظرتون اگه لیپو کنم و یه چند سانتی دور شکم و پهلو کوچیک بشه بعدا" پشیمون می شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سروناز جون به نظرت خیلی چروک می شه ؟ طاهری که می گفت فقط با جراحی صاف صاف میشه ؟

البته من چند نفر سراغ دارم که بعد از جراحی شکمشون اول صاف صاف بوده اما بعد از مدتی برگشته . ولی شنیدم لیپو برگشت نداره یا خیلی کمه . این درسته ؟؟؟؟

سرو جون اون دوستت که لیپو کرده بود برگشت داشته یا نه ؟ چقدر بعد از لیپو رعایت رژیم و ورزش داشت ؟

نجمه گلی جون چی شد برنامه عملت با دکتر اقا محمدی . امیدوارم که حالت خوب باشه . بیا و تعریف کن ببینم چکار کردی ؟
خانم حنا جون شکا چطور ؟ اون جنا جون که ابادان بودی و اون حنا جون که عمل سینه و شکم داشتی کجا غیبتون زده بیاین و از حال خودتون یه خبری بدین ؟

ای فرشته و صنم و باران عزیز بابا این شب عیدی بیاین و یه خبری از خودتون بدین ؟ فرشته گلی جون من خیلی تو فکرت هستم .

بلاک رز جون عزیز شما کجایی ؟ درسته که عروس خانم شدی اما نباید این تاپیکو فراکوش کنی .

بقیه دوستان هم یه خبری از خودتون و اوضاع می می هاتون بدین .

ممنون و بوس برا همتون بووووووووووووووووووووووووس
سلام دوستان فرناز جونم ...دوست من در کل ادم کم خوریه ولی برگشته کمی اونم توی پهلوهاش زود نشون میده اما با کمی ورزش زود جمع میشه .....اما ایشون که کلا 4 کیلو چربی نداشت بخدا /دکتر گفت 2و نیم دراورده و اذر که رفت انالیز داد یک و 300 چربی اضافه نشون داد !!!این به معناست که از مهر نا اذر باز این 1 کیلو و رو اورده که مسخرس و یا دکترش کم دراورده ولی به نظر من و خودش شکمش که صاف نیستو یک کمی قومبولی زیر ناف داره و در کل بگم 1 کیلو توی بالا تنهاش اضافی داره ؟
شل شدن پوست هم به سیستم بدنی فرد داره یکی دیگه از بچه ها که با گلسرخی کرده بود و 8 لیتر داورده بود کمی شل شده و البته اونم راضیه و لی به اندازه ای 8 لیتر ...وگرنه آنچنان نیست چون این وزن بالاها 2 بار نیاز داره لیپو و یا عمل
دوست من که خیلی کم داشت صاف نشده وای بحال اونایی که 8 لیتر دارودن

بچه ها جدی است پاک کردن تاپیک ها ...حالا فرض کنیم باشه ...الان به یک اسم به توافق برسیم و اگه بعد از عید اومدیم و دیدیم نبود همونروز بازش کنیم ..موافقید ؟
ولی بعد از عید اگه نبود اسمشو بگذاریم عمل سینه موافقید ؟

2706