2703
2553
سلام به همگی
اول از همه تسلیت می گم به دوست گلم رها جون .انشاء ا...خدا مادرتون رو رحمت کنه و بهت صبر بده .مارو در غم خودت شریک بدون .تو این روزها تنها قرآن خوندن و دعا کردن که آدمو آروم می کنه .در پناه خدا باشی عزیزم.
عسل جون و آزاده مامان آبی عزیز ژلی که من استفاده می کنم اسپکترا ( آمریکایی ) است مبلغش در مشهد 47هزار تومان است .حدود یک هفته است روزی دوبار ظهر و شب می زنم خیلی خیلی موثر بوده .هم رنگ بخیه هام کم رنگ شده و هم چین و چروکها را داره صاف می کنه .
ندا جون الان سرکار هستم رفتم خونه برات مارک سوتینمو می گذارم فقط می دونم اونم آمریکایی است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستان خوبم.

اول از همه تسلیت به رها جون.

ندا جون شما هم مثل من به خاطر کاهش وزن به افتادگی سینه مبتلا شدی. شما فقط لیفت انجام دادی یا پروتز هم گذاشتی. راستی قیمت ها در تهران خیلی بالاتر از شهرهای دیگه است. فکر نکنم اینجا دکتری پیدا بشه که با یک میلیون و صد عمل کنه. البته این نشون می ده ما خیلی زیادی پول دادیم و قیمتی که شماها می پردازید واقعی تر هست.

شکیرا جون شما چه عملی میخواهی انجام بدی که دکتر بقایی 4 و نیم قیمت داده؟ کمی از مشاوره ات با بقایی توضیح بده عزیزم.

عسل و آزاده عزیز، دکتر بقایی دو هفته بعد از عمل کرم به اسم cimeosilبرام تجویز کرد که من از داروخانه ای نزدیک میدون ونک به قیمت 33 هزار تومان خریدمش و بعد از استفاده نسبت به قبل، جای بخیه ها بهتر شد.

بچه ها بعد از عمل زیر سینه کمی شل می شه که به خاطرش باید باند کشی بست. چقدر طول میکشه تا این مشکل برطرف بشه و واقعا به حالت اول برمی گرده.

من سه شنبه هفته دیگه میرم مطب دکتر بقایی. اگر کسی از دوستان (مخصوصا شما نفس جون که دلم برات تنگ شده) در اون تاریخ میره مطب، بگه تا همدیگر رو ببینیم.

بوس بوس.
سلام سلام

رها جونم خیلی تسلیت میگم انشالله خدا صبر بهتون بده و بقای عمر شما باشه. از دست دادن عزیز خیلی مشکله.
یکساله که خواهرم عمرشو داده به شما اما هنوز برام باور کردنی نیست که از بینمون رفته.
بهر حال اگه میتونی غسل صبر کن که خدا بهت صبر بده.
2720
من میخام عمل کوچک کردن سینه انجام بدم به لطف ونوس جون تنستم شوشوروراضی کنم براعمل فقط میگه بذار سال دیگه. حالادارم راضیش میکنم زودتر انجام بدم کسی پیش بفایی شکم انجام داده ؟مریضهای سینه که خیلی راضی بودن من رفتم 2تابودن از رو لباس که عالی بود
مرسی مهرانه جون و جولیای عزیزم.ندا جون تبریک میگم.بچه ها بخیه های دور هاله سینه من بنفش بودن و افتادن ولی بخیه های عمودی با این نخ های بیرنگ زده شده و هنوز سر جاشون هستن.الان 20 روز گذشته از عملم.اینا جذب میشن؟خیلی از دیدن نخش چندشم میشه
سلام به همه دوستان
رها جون دوست گلم تسلیت میگم خدا بهت صبر بده غم بزرگیه منم خواهرمو از دست دادم و میدونم درد تو خیلی بزرگه ولی بخاطر خواهرت هم شده باید خیلی قوی تر باشی عزیزم
مهرانه جون خوبی؟ من سرم خیلی شلوغه خونه هم پیدا کردم باید جابجا بشم خیلی گیجم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie First Birthday tickers
مرسی مهرانه جون الان مدل هاش رو توی سایتش دیدم مثل همون مارک دلبندش بود. دیگه به این یکی گیر بده میزنمش!
فعلا که همون سوتین 75 قبلیمام رو میپوشم توش رو با پنبه پر میکنم یکم زیرش رو فشار بده شاید
به دکتر هم زنگ زدم گفت اومدی بخیه هات رو بکشی یه فکری به حالش میکنیم یا همینجا یه چیزی پیدا میکنیم یا مثل قبل ادامه میدی (مدل پنبه اینگ)

جولیا جون من به خاطر کاهش وزن به کچلی هم داشتم مبتلا میشدم اما اون خوب شد سینه ها فاجعه شد. فقط لیفت بود با یکم ریداکشن الان خیلی سینه ها بالا اومده احساس میکنم بزرگ شده. اگه پروتز میذاشتم که تا الان خودکشی کرده بودم
راجع به قیمت دکترا هم چون هیچ کنترل روی اونا نیست هرچی دلشون بخواد میتونن بگن، اینجا هم همه جور قیمت هست، روزی که عمل داشتم یه خانوم دیگه هم جراحی سینه داشت با یه جراح عمومی 3.5 دستمزدش بود، نرخ به میزان رضایت دکتر داره اما فکر میکنم هزینه بیمارستان و کلینیک یکم نسبت به تهران پایینتر باشه
2714
سلام
ندا جون دیروز خونه که رفتم مارک سوتینم چیز دیگه ای بود آمدم که بهت مارکو بگم سایت مشکل پیدا کرده بود و نمی تونستم وارد شم .عزیزم مارک سوتینم Marena comfortwear است . نمی دونم این چه شباهتی به مارک زارا داشت ! امان از پیری !
عسل جون بخیه عمودی منم نخ بیرنگ است البته دکتر که رفتم اون قسمتهایی که گره زده بود و بیرون بود را قیچی کرد و گفت بخیه هام جذبی است و اینکارو فقط برای این کرد که راحت باشم و به لباسم گیر نکنه . الان همه اش جذب شده . شما زودتر از من عمل کردی فکر می کنم باید تا حالا جذب می شد ! بازم یک زنگی به دکترت بزن شاید کشیدنی بوده و یادشون رفته بهت بگن بری !
افسانه جون اومدی عزیزم .خسته نباشی .اگر کاری از دست من بر می آد بگو .
روژان جون روش اندازه گیری افتادگی سینه به این صورت است که بین دو شانه ، زیر گلو قسمتی فرورفته است .سر متر را آنجا می گذاری و بصورت مایل به طرف نوک هر سینه قرار می دهی و اندازه گیری می کنی . اندازه بدست آمده افتادگی هرسینه را نشان می دهد .
سلام به همه دوستای گلم...

رها جون تسلیت میگم عزیزم... ایشالا غم آخرت باشه:(

ندا عزیزم مبارکت باشه به جمع خوشتیپا اضافه شدی :)

ونوس جون مسی جون و بقیه که جوابمو دادین در مورد ورمو بقیه نگرانیام مرسی بازم

ورم زیر سینم خیلی بهتر شده...

ولی یه نصیحت دارم واسه اونایی که اضافه وزن دارن و هنوز عمل نکردن... تا جایی که میتونین اول به وزن ایده آلتون برسین اول بعد عمل کنین....

یه چیز دیگم اینکه من از اینکه سینمو جراحی کردم راضیه رتضیم و میگم کاش زودتر این کارو کرده بودم... ولی از لیپولیز شکم راضی نیستم... یعن تصورم این بود که شکم بعد عمل تخت و صاف میشه ولی الان دارم میبینم که نه ه ه ... از این خبرا نبوده... صرفا در حدی شده که وقتی 5 کیلو کم کرده بودم شده بود... مگه اینکه بازم ورم باشه و بخوابه

گنمو 4 سانت تنگ کردم و 2 تا پوشک عمودی جای زیپا میذارم زیرش.. 2 تام افقی رو شکمم... پس ورمم خیلی کمتر شده.. روز اول که میخواستم گنو بپوشم خیلی به زوررررررررر بستیمش..

حالا ولی فکر میکنم سایز سوتینم واقعا اندازم نیست.. اینکه کاپ سی بهم داده.. آخه هم نوکش خالی میمونه هم برش روی سوتین چروک وامیسته... که دقیقا جاش میمونه رو سینم....

جاهاییم نخ بخیه تیز زده بیرون که همون گره هاشه گویا.. ولی یکی دو تا از این جای گره ها سوراخه ... خوب میشه این سوراخا؟؟
سروناز جون خوبی ؟ میشه بگی قبل از لیپولیز دور شکمت چه اندازه ای بود و الان چند شده / فکر می کنی 5 سانت یا بیشتر دور شکم کم شده ؟ من همه امیدم به تو بود که بیای و کلی تعریف کنی از لیپولیز .

نگران سوراخهای بخیه نباش همه خوب می شن اما هر شب با پماد پرشون کن . همونی ه دکتر گفته

سروناز جون لطفاک بیشتر راجع به لیپولیز شکمت توضیح بده
دیدم تاپیک کوچک کردن شکم راه انداختینا.. ماشالا اراده... فرناز جون همونو ادامه بده تورو خدا اول... من شکمم خیلیم ضایع و بد نبود راستش ... با یه رژیم صاف و صوف میشد....ولی تنبلی کردم...یه خوردم فرصت نداشتم دیگه قبل عمل رژیم بگیرم...

اندازه نزدم دور شکممو ولی شاید از رو لباسای قدیمیم بشه فهمید.. باید از مامانم بپرسم...
البته هنوز ورم دارممممممممممم... شاید واقعا زود باشه واسه قضاوت کردن.....

از لیپوی پشتم کاملا راضیم... هر کیم میبینتم میگه کمر باریک شدییییییی.... از لیپو پهلومم راضیم

بازم بستگی به سایز فعلیه شکم شما داره دیگه فرناز جون... اگه واقعا تصمیمتون جدیه در مورد جراحی بازم تحقیق کنن پس. ولی انشالا با رژیم به نتیجه میرسین حتما

2706