2737
2734
مسلما بعد یک مدت از سفتی اول در میاد اگه میخواهید به همون سفتی بمونه ورزش هست که تحت نظر مربی برید ی ...

سلام عزیزم من سینه هام شل و کوچیک شده عمل لیفت بدرد من میخوره؟فقط می خوام سینه ام فرم بگیره 

ممنون میشم راهنمایی کنی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
بچه ها سلام. من باید بخاطر پیشگیری از سرطان سینه کل بافت سینه رو خالی کنم و جاش پروتز بزارم. باید شه ...

سلام عزیزم دکتر خوب تو رشت میشناسید؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حس تحریک پذیری سینه ات از بین نرفت؟؟یا مثلا میگن نوک سینه از بین میره

نوکش که از بین نمیره همون رو میبرن میذارن بعد سرجاش 

اما حسش بسته به کار دکتر ممکنه کامل بره یا کمتر بشه اما مسلما مثل قبل از عمل نیست

2728
نه لیفت برای رفع افتادگی خوبه برای کوچیکی و شلی باید پروتز بذارید

پروتز میگن دردسر داره دوباره باید بعد چند سال تخلیه بشه و تعویض بشه لیفت کنم و تزریق چربی خوبه ؟ جواب میده

وای چه بد.

چرا بد ؟ فرم طبیعیشو داره و خوب مسلما حس هم بعد ترمیم کامل و گذشت چند سال که عصبها ترمیم شد حسش کامل برمیگردد به نظرم مثل سزارینه تا چند سال ممکنه بی حسی باشه تا بدن ترمیم بشه

2738
چرا بد ؟ فرم طبیعیشو داره و خوب مسلما حس هم بعد ترمیم کامل و گذشت چند سال که عصبها ترمیم شد حسش کامل ...

خب اگه اینجوری باشه خوبه.کاش منم بتونم ی دکتر عالی پیدا کنم

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

متاسفانه آدم نمیتونه توی سایت اطلاعات مناسب و درستی و بدست بیاره .اینجا پر شده از بازاریاب پزشکها با تعریفهای دروغ و اغراق آمیز 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪
پروتز میگن دردسر داره دوباره باید بعد چند سال تخلیه بشه و تعویض بشه لیفت کنم و تزریق چربی خوبه ؟ جوا ...

بيشتر دكترهاي خوب براي سينه چربي تزريق نميكنن ،اگه سينه خودت مقداري بافت داره ليفت كن 

سلام رفقا من وکیوم سینه از شب جمعه می خرم ادرسش میذارم پایین اگر خواستید ببینید https://www ...

اخطار لغو کاربری     تبلیغ ممنوع هست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
متاسفانه آدم نمیتونه توی سایت اطلاعات مناسب و درستی و بدست بیاره .اینجا پر شده از بازاریاب پزشکها با ...

اره همینه ک میگی اعتماد نکن حتی ب کاربرای قدیمی
حالا تبلیغات تابلو که هست هیچ یه سری کاربرای قدیمی زیر پوستی تبیلغ میکنن مراقب باشید گول نخورید

...

عمه من سینه های خیلی بزرگی داشت و همین باعث شده بود خیلی گردن درد بگیره خیلی دنبال دکتر گشت تا بتونه راحت تر جراحی کنه برای همین هم با معرفی یکی از دوستای دختر عمه ام رفت پیش دکتر عظیمی نژادان و جراحی انجام داد و الان خداروشکر خیلی سینه هاش خوب شده هم اینکه خوش فرم شده و هم کوچیک شده و از گردن درد نجات پیدا کردش

خاله من سینه هاش خیلی بزرگ بود رفت پیش دکتر انقطاع سینه هاشو با جراحی کوچیک کرد الان سایزش خیلی خوب شده اصلا معلوم نیست که عمل کرده

تو واتساپ مشاوره رایگانم دارن میذارم براتون شمارشو 9052590 – 0938

2706