2733
2764

پیرو تاپیک قبلیم، که همسرم گیر داده بود که چرا خونه مامانم کار نکردی

این چند روز هممممش گیر داده بود. 

دیروز زنگش زدم سر کار بود. چون واقعا یه لحظه دلم تنگ شده بود براش. خواستم بگم یکمم رابطمون از سردی دربیاد. چون خودشم یه اهنگ عاشقانه فرستاده بود بعد دعوا. 

گفتم دلم تنگ شده دیدم سرد جواب داد. 

بعد گفتم انگاری تو دلت تنگ نشده. دیدم گفت که راستش نه. 

بعد شروع کرد که دیشب پریز برق رو که گفته بودم تمیز کن کثیف بود. در ماشین لباسشویی پر رد انگشت بود و ظرف مونده بود داخل ظرفشویی(که نمونده بود)

منم انقدر کلافه بودم که نشستم به غر زدن و گریه کردن. 

تا گوشیم خاموش شد. 

بعد برگشتم زنگش زدم هرررر چی زنگ زدم جواب نداد. 

منم یه طوریم تو ناراحتی چت میکنم رو چیزی و هی تکرارش میکنم.

خلاصه دخترم اومد گفت چته مامان؟

گفتم هیچی عزیزم. بیاید بریم بیرون و لباساتون رو بپوشید. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

چه شوهر عجیبی 😐

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتیم بیرون و بردمشون گرونترین رستوران شهر و غذای خوب سفارش دادم. 

کلی حال و هوام عوض شد. 

اینم بگم که حقوق شوهرم بد نیست ولی ما یه ورشکستگی رد کردیم و به خاطر همین خونه نداریم. خرجای اضافه رو گذاشتیم کنار تا خونه بخریم و اکثرا بریم بیرون هم به فلافل و اینا اکتفا میکنم که شوهرم بهش فشار مالی نیاد. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

دیگه زنگ زد... منم گفتم بعد زنگ بزن من دارم غذا میخورم که زد به مسخره بازی و اینا که گوشت بشه به تنت انگار گریه هات تموم شد

مگه رستوران بازه ؟! نهایتا غذای ییرون بر دارن اونم بعضیا

آره من تا الان دو جا رفتم غذا خوردم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️

بعد زنگش زدم و گفتم که اره بچه هارو بردم بیرون. جالب اینجا بود ک فک میکرد دروغ میگم و اینا. و تا اخر شب باورش نشد. بعد ک بچه ها تعریف کردن هنگ کرده بود از کارم

بعدم گفتم دیگه اره رفتم بیرون و چون غذا درست کردن و ظرف شستن نداشتم کل خونه رو تمیز کردم. خوبه الان. 

2706