2733
2734
عنوان

تا حالا کسی قرص مترونیدازول مصرف کرده؟میشه راهنماییم کنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191382 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
baby جون

این عکسی که برای کاربریت گذاشتی عکس (جانان) هست.......دختر شیرین جون.......عضو همین سایته

دخترش ماشالله هزار ماشاالله یه عالمه طرفدار داره
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
سلام بچه ها منم یه هفته پیش که رفتم دکتر واسه عفونتم مترو نیدازول نوشت که هر 12 ساعت 2 تا بخورم.ولی الان دو سه روزه که بد جور حالت تهوع دارم .امروزم حالم خیلی بده نمیدونم چکار کنم بخورم یا قطش کنم؟؟؟؟؟؟؟
گاهی فکر میکنیم خدا فراموشمون کرده ، صدامون رو نمیشنوه … دیگه دوستمون نداره !
غافل از اینکه همین نفسی که همین لحظه میکشیم بزرگترین و محکمترین سند دنیاست برای اثبات اینکه خدا هنوزم دوستمون داره !!!
مامان آینده منم این قرصو خوردم تا دیشب. بدجوری دهان وحلقم خشک شده. دکتر گفت از عوارض این قرصه. اما چاره ای نیست. اگه شدید شد با دکترت مشورت کن
زندگی من سرشار از آرامش، سعادت، سلامت و ثروت است خدای من به خاطر همه چیز ازت ممنونم
مرسی گلم زنگ زدم به دکترم گفت چون خیلی قویه باید با غذا بخوری
گاهی فکر میکنیم خدا فراموشمون کرده ، صدامون رو نمیشنوه … دیگه دوستمون نداره !
غافل از اینکه همین نفسی که همین لحظه میکشیم بزرگترین و محکمترین سند دنیاست برای اثبات اینکه خدا هنوزم دوستمون داره !!!
2706