سلام امروز دکتر برای عفونت واژینال بهم قرص مترونیدازول داده گفته 8 تارو باید باهم بخوری!!!میخوام بدونم درسته یا نه ؟آخه میترسم سرش نباشه الکی یه چیزی گفته باشه
از خدا پروا کنیم تا پر،وا کنیم
معده ات اینطوری داغون میشه که !!شاید روزی هشت تا یا هر 8 ساعت یه دونه گفته.من که یه بار دکتر داد معده ام را بهم ریخت کلی خرج معده ام شد
آنهایی که رنگ پریدگی پاییز را دوست ندارند نمی دانند که پائیز همان بهار است که عاشق شده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخورم ولی 8 تا زیاد نیست ، هر موقع میرم مسافرت یا میرم دستشویی های تو راه

حتما حتما 2 تا مترونیدازول میخورم واسه عفونت های داخلییه
گفت با مادر یه جمله بساز :
گفتم من با مادر جمله نمیسازم """""دنیامو می سازم"""""
2728
8 تا ؟!!!!!!!!
شاید هشت ساعت میخواسته بگه گفته هشت تا!!!!!!
اینجوری که معده بت نمیمونه!!!
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

یا حضرت زهرا أدرکنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
به نظر من برو یه دکتر بهتر یا بو مادران بجوشون بخور.به قول شوشوم هیچ قرصی بی ضرر نیست.مگه نقل و نباته
آنهایی که رنگ پریدگی پاییز را دوست ندارند نمی دانند که پائیز همان بهار است که عاشق شده!
اره دقیقا منم مثل پریسا بود
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ

وای baby جون جه عکس نازی زدی واسه کاربریت

2706