2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمنم اینجوری بود گفت قارچه و دارو داد خوب شد و دکتر گفت اگه خوب نشد بیارش شاید رنگ دونه های پوستش باشه!! ی ایتجوری چیزی گفت مثلا شاید مشکل ژنتیکی داشته باشه و خداروشکر همون تشخیص اولشون درس بود و قارچ بود

2728

یعنی کنار هر غذایی حتما باید ماست باشه. دو هفته پیش پشت سرهم بهش تخم بلدرچین دادم. چند روز پیش هم به صبحونه اش عسل اضافه کردم دیگه تخم مرغ اینا نمیدم حالا دو سه روزه عسل رو هم حذف کردم نکنه از اون باشه 

دکتر نشون دادم میگه احتمالا قارچه هیدروکورتیزون داده 

عزيزممممم أين لكه اَي كه روي پوست پسرت بود رفع شد

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
ولی عجیبه گاهی میره گاهی میاد وقتی 3ماهش هم بود اینجوری شد بردم دکتر اطفال گفت چیزی نیس خوب میشه بعد ...

سلام چه خبر از لکه روی صورت پسرتون؟ خوب شد؟ دکتر چی گفت؟ منم نگران پسرمم😢

ممکنه بگید لکه چجوری بود؟محو یا مشخص؟

محو بود بیشتر تو حمام مشخص میشد انگار بخاطر تغییر دما واضحتر دیده میشد ولی دکتر گفت وقتی نگران کننده س که دقیقا مث ورقه ی a4 سفید باشه 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2706