2733
2734

همه ناراحتیای الانت واسه اینه که یروزی فکر کردی میتونی نظرشو عوض کنی . چرا زنا این فکرارو میکنن . یکی از خانمای فامیلمون شوهرش از اول گفته بود قصد مهاجرت داره ولی ایشون به هوای اینکه عوضش میکنه و شرایط مهاجرت سخته ازدواج کرده بود و خلاصه بعد از 10 سال مهاجرت کردن ولی این خانم داغون داغون بود وبخاطر بچش رفت . مردا معمولا رو حرفای قبل ازدواجشون پافشاری زیادی میکنن . 

و خدایی که به شدت کافیست ... 

سلام من يه سوالي داشتم اگه كسي تونست كمك كنه ممنون ميشم

دكتر بهم گفته نازا هستي و دوتا تخمكمم كيست اندومتريوز دارم و ميخوام تخمك خامر فريز كنم به نظر شما اين تخمك ها بعد ها نتيجه ميدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله اینم درسته که الانشم دیره ، و مادر پیری میشم اما ما خانومها غریزه قوی داریم نسبت به مادر شدن ... ...

هستی جان شما با مشکلت چیکار کردی عزیزم ؟ چندسال گذشته از اون روزا که شما این پیام رو گذاشتی ،  من الان دقیقا تو شرایط شما قرار دارم

عزمزمه شما فریز انجام دادین ؟ لطفا تجربیاتت رو به منم میگی . داروهاش ضرر نداره ؟ 

من یه بار ای وی اف کردم که تخمک هام زیاد نبود و همون ماه انتقال دادم حامله شدم ولی هفته ۲۳ به خاطر مسمومیت بارداری از دستش دادم بعد طبیعی باردار شدم الان دخترم ۳ سالشه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738