2733
2734
ببنید از پیام گوشیم که از خانم اذرپور تشکر کردم عکس گرفتم از تاریخش چک کنید  که سو تفاهم نشه ک ...

وای اره امان از آرایشگر هایی که منصف نیستن و فقط رو حرف خودشان هستن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
وای اره امان از آرایشگر هایی که منصف نیستن و فقط رو حرف خودشان هستن 

یکی هست ترانه الوندی اون هم تو سرچ پیدا کردم که تبلیغ ریموو rejuvi میکنه بهش پیام دادم عکس ابروم و نشون دادم بدون ریموو دور چشمم گفت یک میلیون و نیم میگیرم!! 

ولی خدایی خانم اذرپور یا شمسایی خیلی منصف قیمت دادن و راهنمایی کردن 

خانم اذرپور ابرو مو پونصد گرفت دور چشمم که خیلی کار حساسیه گفت اشانتیون انجام میدم 

شمسایی هم که با نمک ریموو میکنه و خیلی ماهر هست جلسه ای دیوست تومن گفت تا ریمو کامل شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی هست ترانه الوندی اون هم تو سرچ پیدا کردم که تبلیغ ریموو rejuvi میکنه بهش پیام دادم عکس ابروم و ن ...

چی بگم عزیزم بعضی ها فقط پول براشون مهمه البته بازم آدم خوب هست 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
ببنید از پیام گوشیم که از خانم اذرپور تشکر کردم عکس گرفتم از تاریخش چک کنید  که سو تفاهم نشه ک ...

نه ممنون عزیزم من اصلا اینجوری فکر نمیکنم همینکه زحمت کشیدین و تجربیاتتون رو در اختیارم گذاشتین خیلی سپاسگذارم

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
نه ممنون عزیزم من اصلا اینجوری فکر نمیکنم همینکه زحمت کشیدین و تجربیاتتون رو در اختیارم گذاشتین خیلی ...

اخه خودم هم همین شرایط و داشتم و دلهره داشتم و چون قبلش هم پیش دونفر تاتو کار مثلا حرفه ای رفتم و با اینکه ریمو بلد نبودن ولی وجدان هم نداشتن راهنمایی کنن و ازم پول گرفتن که یه هاشور کمرنگ طبیعی برات انجام میدیم کار قبلی و هم پوشش میده دیگه حتی سرچ میکردم به همه چی با تردید نگاه میکردم که دیگه لاتین سرچ کردم که rejuvi و یافتم 

ناراحت نمیشم خوب معلومه هرکی این دست و بخونه ازم شناخت نداره پس حقشه مطمئن شه 

میشه منو راهنمایی کنید کجا و چطور میتونم این تتو رو ژاک کنم

گلم ادرس و اسم اون شخص و نوشتم 

ولی الن اومده یه کلینیک تو گاندی 

خانم شیما شمسایی هم انتهای اشرفی اصفهانی هست خیلی حرفه ای هست اموزش خوب بده اینستا پیجشو ببین 

بستگي به مقدار رنگ زیر پوستت هم داره 

من دنباله خط چشم که مشکی بود زودتر پاک شد

2738
شماره ای ازشون داری دستم به دامنت

ببخشید گلم دیر به دیر چک میکنم پیام ها 

ولی پست های قبلی و چک کن شمارشو دادم حتما 

آذر پور 09122888890

فقط حواست باشه ازش تخفیف بگیر اومده سمته ونک گرون کرده ولی خانم خوب و خوش برخورده 

حوصله هم داشته باش به مرور بعد از جلسه ریموو هم قرمزی میره هم تاتو خیلی کمرنگ میشه 

خدایی هم اصلا برام اسکار و کلویید نشد دستش خوبه 

ممنونم خانم خیلی خیلی

در ضمن بدون رنگه تیره مثل خط چشم خیلی راحتر پاک میشه حتی تو یه جلسه 

ولی من رنگ ابرو م روشن بود  و تاتوکار بی انصاف با بژ هم لابلاش مثلا هایلایت کرده بود خیلی سخت بود پاک کردن جلسات بیشتر طول کشید ولی خدا شکر رفت شاید الن ده تا بیست درصد مونده که این هم به مرور میره الن دوهفته اس از اخرین جلسه ریموو میگزره 

یکی هست ترانه الوندی اون هم تو سرچ پیدا کردم که تبلیغ ریموو rejuvi میکنه بهش پیام دادم عکس ابروم و ن ...

عزیزم اگه اومدی,منو راهنمایی کن حتما

لطفا دوستان کانال پوشک آیسان رو در روبیکا دنبال کنیدوبه دیگران معرفی کنید ممنون میشم عزیزاhttps://rubika.ir/joinc/CBBHCFFJ0LWWEBGPQQEZORRCHQDOGDRE
2706