2703
2553
سلام دوستان  منم تنبلی تخمدان دارم  اونایی که این مشکل و داشتن چجوری باردار شدن میشه بگ ...

اگه ميتوني تمام صفحه ها رو بخون،كامل نوشته شده، ان شاالله شما هم حاجت روا شيد

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زیر نظر دکترم هستم اولین درمانم متفورمین و کلومیفن بود که سه تا سه ماه استفاده کردم و بی نتیجه بود 

درمان دومم لتروزل و آمپول hmgوhcg که سه ماه استفاده کردم و بازم بی نتیجه 

درمان سومم قرص کلومید وآمپول سینال اف و hcgبود که چهار ماه استفاده کردم و بازم بی نتیجه

به احتمال زیاد راه بعدی آی یو آی باشه 

خب حالا با توجه به چیزایی که گفتم کسی بوده درمان دیگه داشته بودو باردارشده باشه 

میشه پاسخ بدید اخه خوندن تمام صفحات یه کم  حوصله میخواد که الحمدالله من ندارم😉

خدایا شکرت 🙏
من زیر نظر دکترم هستم اولین درمانم متفورمین و کلومیفن بود که سه تا سه ماه استفاده کردم و بی نتیجه بو ...

سلام عکس رنگی هم گرفتی؟

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون  باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶
2720
من زیر نظر دکترم هستم اولین درمانم متفورمین و کلومیفن بود که سه تا سه ماه استفاده کردم و بی نتیجه بو ...

عزیزم منم تنبلی تخمدون داشتم پنج ماه متفورمین و لترزول خوردم نتیجه نگرفتم.ناگفته نماند همسرم واریکوسل عمل کرده بود البته ماه پنجم حامله شدم ولی نطفه قوی نبود و خارج رحمی شد که خدا بخیر گذروند.شش ماه جلوگیری داشتیم.بعدش دوباره زیر نظردکتر دبگه رفتم ماه ولی تو این مدت جلوگیری شوهرمو تقویت میکردم غذاهای سرد اثلا نمیدادم بهش.نوشابه و هرچیز گازدار رو تو خونه ممنوع کردم.مخصوصا ترشیجات...پنجاه روز هم قبل از درمان خودم به شوهرم جوشونده خرنوب میدادم درکنارش خودم کلومیفن و امپول hcg و hmgزدم که فولیکولم رسید به سایز هجده.و هفته ای که قرار بود برنامه داسته باشیم دمکرده زعفرون نیخوردیم اونم با نبات. و بعد همه این تلاشها میتونم بگم بلطف خدا زحماتمون رو بی ثمر نگذاشت.همون ماه اول حامله شدم و دختر نازمو بهم داد.

دمکرده زعفرون میخوردیم.اشتبا تایپ شد😁

توکل بر خدا انشاله حاجتروا میشید...تجربه ای که من داشتم به همه میگم همه تقصیرا از زن نیس مرد هم باید قوی بشه.زعفران تحرک اسپرم رو خوب قوی میکنه.همکارای شوهرم بهش گفتن چون اونا اینجوری نتیجه گرفتن.ماهم نتیجه گرفتیم و توصیه من به همه هم هست.امیدوارم که هنه منتظرا به مقصد برسن.الهی امین

[QUOTE=52352027]مامانا ١هفته قبل از زايمان شير خشت و ترنجبين بخوريد هر روز،خواهرم خوردو اصلا بچش زردي

چه خوب یادم باشه بخورم.البته الان من عرق کاسنی و تخم شربتی هم میخورم.ولی ایناهم که گفتی حتما میخورم.مرسی قربانت سارا جان

2714

من ۷ دوره لتروزل و اچ ام جی و اچ سی جی استفاده کردم و بعد اچ سی جی  از ۱۴ پری هرشب یه شیاف پروزسترون بهم داده بود که جای جنین سفت شه اگه تشکیل شد 

چرا به شما سه دوره داده وقطع کرده 

واینکه من ماهی که با ردارشدم یه ماه قبلش عکس رنگی گرفتم 

به منم گف اگه این ماه نمیشدی میفرستادمت به ا یو ای که شکر خدا نتیجه داد 

شمام. توکل کن بخدا ایشاله بزودی مامان میشی

عزیزم منم تنبلی تخمدون داشتم پنج ماه متفورمین و لترزول خوردم نتیجه نگرفتم.ناگفته نماند همسرم واریکوس ...

ممنونم از پاسخت و توصیه ای که کردی حتما این رژیم ها رو رعایت میکنم برام دعا کنید 

راستی من شوهرم آز اسپرم دادو دکتر گفت خیلی خوبه نرماله  همه چی تو این آز مشخص میشه یانه مردا دیگه باید چیکار کنن غیر آز واسه تشخیص ناباروری

خدایا شکرت 🙏
من ۷ دوره لتروزل و اچ ام جی و اچ سی جی استفاده کردم و بعد اچ سی جی  از ۱۴ پری هرشب یه شیاف پروز ...

نمیدونم چرا به سه دوره اکتفا کرد البته بگم که سینال اف و جایگزین hmgکرد که صد البته بهتر از hmgرومن جواب داد و فولیکول ۲۰و۲۱و۲۳ داشتم اما نشد که باردار بشم😐

خدایا شکرت 🙏

دلم میخواد تا عید بیخیال بچه بشم و به بدنم استراحت بدم اخه هرماه قرص و آمپول خستم کرده بعد عید میرم واسه ای یو ای به امید خدا

به نظرتون این کارو کنم یا نه درمان و پشت سر هم ادامه بدم 

خدایا شکرت 🙏

امروز روز اول پری هست و چهارشنبه نوبت دکتر دارم تا برم سونو ببینم فولیکولهام به کیست تبدیل نشده باشن با دکتر هم مشورت میکنم ببینم دوماه وقفه بندازم مشکل نباشه اگه تایید کرد حتما این کا و میکنم اخه الان ۴ساله که یه مسافرت که به دلم بچسبه نرفتم همش به همسری میگم اگه این ماه گرفته باشه و مارفتیم سفرو اتفاقی افتاد چیکار کنیم واقعا دیگه خسته شدم از انتظار 😭😭

خدایا شکرت 🙏

تا اونجاییی که من میدونم تعداد،حجم و سرعت تو از نسون میده.وقتی دکتر اوکی داده حتما همه تمام گزینهای ضروری خوب بوده.انشاله.

بنظرمن شما شبهایی که قراره برنانه داشته باشی زعفران رو بخورید.نه خیلی غلیظ.متوسط...

نظر امام زمان کن برید زیارت مسجد...بمن که نه نگفت و حاجتمو داد.من تو مسجدش بودم و ازش خاستم دیگه عادت نشم و واقعا هم نشدم...العی بحق امام زمان بزودی نتیجه بگیری

2706